داستان برند پوما _ تاریخچه برند پوما پوما چگونه تاسیس شد

کفش کتونی پوما مدل SKY یکی دیگر از مدل های این برند است که در میان بسکتبالیست ها طرفداران زیادی دارد. این کفش ها از رویه های محکم و کناره های قطور ساخته شده که قالب کلی کفش را به خوبی کفش میکند. وقتی کودک شما مشغول فعالیت ورزشی است میتوانید با خرید یک جفت کفش نو او را خوشحال کنید و به او بگویید که کفش های پوما با پیشرفت تو زیبایی را به دنیا نشان میدهند! در خرید کفش پوما بایستی به این نکته توجه نمود که برند پوما از ابتدا تا کنون با بررسی های دقیق در انواع فعالیت های ورزشی، انواع شرایط محیطی در مناطق جغرافیایی مختلف و انواع زمین های ورزشی سعی داشته تا محصولاتی را تولید کند که متناسب با نیازها و انتظارات افراد مختلف از جمله ورزشکاران باشد. پوما یکی از برندهای صدرنشین پس از ریباک، آدیداس و نایک است.

پس تا انتهای مطلب همراه من باشید. اگر قصد خرید کفش فوتبال پوما در هر نسخه از مدل های تولید شده را دارید، پیشنهاد میکنم قبل از آنکه برای خرید اقدامی داشته باشید آنا را به خوبی بررسی کنید. در سال ۲۰۰۲ سرنا و پوما از “مجموعه تنیس سرنا ویلیامز” پرده برداری کردند. این یک سال است که PUMA با موفقیت و مخالفت در کنار شرکای ما قرار می گیرد. بازگشت پوما به بسکتبال گامی مهم در جهت افزایش اعتبار ما به عنوان یک مارک ورزشی در آمریکای شمالی است. کارنامه فروش جهانی این برند و جایگاهی که در سطح جهان یافته نیز بهخوبی بیانگر این نکته است که فضای رقابتی موجود در میان برندهای ورزشی، عامل مثبتی در جهت تقویت و پیشرفت برند پوما بوده است. PUMA HYBRID یکی دیگر از فناوری های موجود در کفش های برند پوما می باشد که استفاده از آن باعث تقویت انرژی در پاها و بدن هنگام ورزش و پیاده روی می شود.

پسر آنها رودلف داسلر پس از رها کردن تحصیل به پدرش در کارخانه کفشسازی پیوست و سپس برای حضور در جنگ جهانی اول فراخوانده شد. کسبوکار برادران داسلر به شدت رونق گرفت و آنها پس از جنگ جهانی دوم به فروش سالانه ۲۰۰ هزار جفت کفش دست یافتند. آدی با چمدانی پر از کفش دو، از باواریا راهی المپیک تابستانی ۱۹۳۶ شد و قهرمان دو سرعت ایالات متحده، جسی اوونز، را به استفاده از آنها مجاب کرد. پوما بر اطمینان از ارتباط محلی قوی در تمام بازارهای خود در سراسر جهان تمرکز می کند. در این کمپین، کاربران فیسبوکی میتوانستند عکسها و پوسترهای مورد نظر خود را در ارتباط با محصولات ورزشی پوما به اشتراک بگذارند و حتی از تصویر خودشان استفاده کنند.

رویهم رفته، تقریباً 800 هزار فرد بازی 700 هزار کودک بازیکن فوتبال در بیش از 4000 مسابقه تماشا کردند. شما میتوانید برای ثبت سفارش و خرید کفش های فوتبال با کیفیت پوما همین حالا به صفحه ی محصول سرخابی شاپ مراجعه کنید. این اهمیتی ندارد که شما چند سال دارید و در چه مرحله ای از تمرینات فوتبالی خود هستید، در هر صورت پوما با کفش متناسب فرم پای شما، میتواند یکی از بهترین گزینه ها خرید باشد. اولین بوت فوتبال PUMA” ، “ATOM ، بسیاری از ورزشکاران را از کیفیت آن متقاعد کرد. تعدادی از ملی پوشان آلمان غربی در مسابقه فوتبال برابر سوییس در سال ۱۹۵۰ ازجمله هربرت برزنکی اولین گلزن آلمان، کفش های پوما را به پا داشتند. آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویتهای اسپرت برند بوده است. طراحی این مدل کفش به گونه ای است که باعث تمایز این مدل با سایر مدل های کفش های برند پوما شده و در میان افراد مختلف بسیار محبوب و معروف می باشد.