داستان برند پوما _ تاریخچه برند پوما پوما چگونه تاسیس شد

در حالی که پایداری اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی همیشه یک ارزش اصلی برای PUMA بوده است ، پوما می خواهد با تمرکز ویژه بر افزایش تعداد محصولات پایدار در محدوده های خود و ارتباطات قوی تر با مشتری ، تأکید استراتژیک بالاتری بر این موضوع داشته باشد. هاینز فوترر رکورد ۱۰۰ متر جهان را در یوکوهاما ژاپن می شکند ، در حالی که کفش دویدن PUMA را با زمان شگفت انگیز ۱۰٫۲ ثانیه پوشیده بود. موفقیت های پوما با کسب مدال طلا دو ۱۰۰ متر، در المپیک رم سال ۱۹۶۰ توسط آرمین هری (Armin Hary) ادامه یافت. تیم ملی کامرون کیت های جنجالی و بدون آستین ۲۰۰۲ خود را با دنده حتی یک پارچه PUMA UniQT پیگیری می کند. ایتالیا پس از ضربه پنالتی ۵ بر ۳ فرانسه را شکست داد و برای اولین بار در تاریخ این شرکت ، یک تیم ملی تحت حمایت PUMA قهرمان فوتبال جهان شد.

در ۱۵ مارس ۲۰۰۷ پوما خط تولید لباسهای ۲۰۰۸/۲۰۰۷ یک باشگاه را به راه انداخت، و باشگاه برزیلی جرمیو اولین باشگاهی بود که از فناوری دوخت لیزری استفاده میکرد – چیزی مشابه لباسهای تیم ایتالیا در جام جهانی – چون فصل آنها شش ماه زودتر از باشگاههای اروپایی آغاز میشود. با این حال فیفا با لغو شش امتیاز در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ و تحمیل جریمه ، شیرهای ناپذیر را مجازات می کند. این کار هورست را به خشم آورد و توافقات صلح آتی لغو شد. PUMA در سال ۲۰۰۶ در دنیای گلف اثری از خود نشان داد و با پوشیدن لباس ، کفش و لوازم جانبی شیک و آماده برای کار در رده ها قرار گرفت که به گلف بازان از هر سطح کمک می کند از بازی لذت ببرند و با اطمینان و سبک بازی کنند.

برای PUMA ، توسعه کیت ها با در نظر گرفتن بازی جوانمردانه اتفاق افتاد. طراحی این کفش ها به گونه ای است که به پاها امکان تنفس می دهند؛ علاوه بر این، این کفش ها به گونه ای ساخته شده اند که از اصطکاک یا لغزندگی به دور هستند و شخص را از هر حادثه ای محافظت می کنند. در اوایل آوریل ۲۰۰۷ سهام پوما رشد ۲۹.۲۵ یورویی در هر سهم داشت – یا حدود ۱۰.۲ درصد، ۳۱۵.۲۴ یورو در هر سهم. در فوریه ۲۰۰۷ پوما گزارش کرد که سود این شرکت تا ۲۶ درصد سقوط کرده و طی سه ماه پایانی ۲۰۰۶ به ۳۲.۸ میلیون یورو رسیده است (۴۳ میلیون دلار؛ ۲۲ میلیون پوند). TORERO اولین بازی خود را در جام جهانی اسپانیا ۱۹۸۲ انجام داد. پوما برای بالا بردن کیفیت محصولات ورزشی خود همواره موفق عمل کرده است با این وجود این کمپانی در نظر دارد تا در محصولات خود ترکیبی زیبا و بی نظیر از مد و ورزش را به معرض نمایش بگذارد.

اولین بوت فوتبال PUMA” ، “ATOM ، بسیاری از ورزشکاران را از کیفیت آن متقاعد کرد. اولین بوت فوتبال PUMA ، “ATOM” ، بسیاری از ورزشکاران را از کیفیت آن متقاعد کرد. برند پوما برای اولین بار در سال ۱۹۲۴ توسط آدولف داسلر و برادرش رودولف داسلر تاسیس شد. در زمین ، SHUDOH جدید کفش فوتبال CELLERATOR PUMA ، راه اندازی شده است. با این جدایی دو برادر کارخانه های خود را راه اندازی کردند به این صورت که رودلف کارخانه پوما رودلف داسلر (PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler) را تأسیس کرد. برادران رودلف و آدولف داسلر در سال ۱۹۲۴، با کارخانه کفش برادران داسلر در شهر هرتسوگنآوراخ آلمان، شروع به کار کردند.