داستان برند ریبوک (reebok) – همه چیز درباره ریباک – روپامد

این زمان به عنوان نقطه عطفی برای برند ریبوک شناخته شده است. این اتفاق، نقطه عطف فروش برند ریبوک به شمار می آید… دفتر مرکزی کمپانی بین المللی ریبوک با مسوولیت محدود در کانتون در ایالت ماساچوست آمریکا می باشد که رهبری یک گروه طراحی بین المللی را به عهده دارد برندی که برای تناسب و زندگی های ورزشی کفش می سازد.برندی آمریکایی با روحی جهانی.ریبوک یک پیشرو در صنایع خوب ورزشی(سالم)و میراثی غنی در سابقه ورزشی خود می باشد.کلکسیون ساعتهای ریبوک تناسب را به مچ دست شما منتقل می کند.طراحی ساعتها ترکیبی از تناسب,کارایی وطراحی های همیشگی می باشد.ساعتهای ریبوک یک ترکیب ایده ال برای مچ شما در زندگی روزانه می باشد,برای دوستداران تناسب ورزشی و همه مردمی که شیوه زندگی فعال دارند. ریباک امروزه بعنوان یکی از زیرمجموعههای شرکت آدیداس فعالیت مینماید که دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر کانتون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر کانتون، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا قرار دارد و در شهر های متعدد جهان دارای شعبه و فروشگاه است.

این امر به سلیقه و نوع استفاده فرد بستگی دارد. بر طبق آمار استاتیستا فروش این برند در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۷۴۸ میلیون یورو (چیزی حدود ۸۷ هزار میلیلار تومان) است که نشان از محبوبیت بالای این برند دارد. برند ریبوک در آن سال ها، موفقیت های خارق العاده ای را تجربه کرد… در سال ۱۹۵۸ میلادی، جو فاستر و جف فاستر نوه های جی. در سال 1996، برند ریباک، آلن آیورسون را به عنوان سفیر دیگر خود اضافه کرد و اولین کفش خانواده Reebok Answer را معرفی نمود. در ادامه به بررسی کتانی پیاده روی زنانه از برند ریبوک می پردازیم و در انتها بهترین مدل های ۲۰۲۰ از این سری را به شما معرفی می کنیم. در همان سال برند ریبوک اولین کفش ایروبیک خود را با نام Reebok Freestyle معرفی کرد که اولین کفش ورزشی بود که تا آن زمان مختص زنان طراحی شده بود.

لایه گذاری در پاشنه کفش، جلوی کفش و کفی آن همان چیزی است که به آن احتیاج دارید. اما پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کاهش پیدا کرد و کم کم شروع به از دست دادن موقعیت خود در بازار کرد. در سال ۱۹۷۹، پل فایرمن ، یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی که با آن ها همکاری میکرد کفشهای ریباک را در نمایشگاهی بین المللی به نمایش عموم گذاشت. ادغام آدیداس با ریبوک در ژانویه سال ۲۰۰۶ را میتوان فصل جدیدی در تاریخ ریبوک دانست. استپ ریبوک برنامه تمرینی متفاوت و موثر، در باشگاه ها در سرتاسر کشور بود که در ۱۰ سال اول، به یک پدیده تناسب اندام بین المللی تبدیل شد، چون که میلیون ها نفر در ۱۶ کشور دنیا به شکل مداوم از این برنامه استفاده می کردند. یانکوفسکی پس از یک سال از این سمت کناره گیری کرد و پوزیشن مدیریتی را در یک شرکت دیگر به عهده گرفت.

جی. دبیلو. فاستر طراحی های بسیار زیادی از کفش های مخصوص دویدن و کتانی ها گوناگون داشت! این علاقه و استعداد وی در طراحی کفش سبب شد تا وی کارگاه کوچکی به نام لوازم المپیک را راه اندازی نماید… اما در سال 1982 میلادی، برند ریبوک توانست اولین کفش ورزشی طراحی شده برای بانوان را به بازار مصرف عرضه نماید (کفش های فری استایل)! این برند تولید کننده برجسته کفش ورزشی در طی چند سال ظهور کردنش، اغلب از یک سر طیف به سر دیگر می چرخد. کفش پیاده روی زنانه ریبوک (تلفظ صحیح ریباک) برای آن دسته از بانوانی است که قدر سلامتی و زیبایی ظاهر خود را می دانند. بد نیست بدانید این نام از تلفظ آفریقایی واژه رباک (rhebok) یعنی نوعی غزال آفریقایی گرفته شده است. از نظر ریباک،CrossFit ایروبیک جدید بود. پس از تلاش برای کپی رایت نام “Mercury” و عدم دریافت حق ثبت اختراع، Rhebok که گونه ای غزال آفریقایی بود نظر برادران فاستر را جلب کرد و برندReebok متولد شد.