خرید 30 مدل کفش ریبوک اصل و اورجینال ( ریباک ) + قیمت

لباس ها و کتونی های ورزشی مارک ریبوک هم اینک برای خرید آنلاین توسط مشتریان در سایت کتونی متونی قرار داده شده اند. سپس در سال 1900 میلادی شرکت خود را با نام J W Foster & Sons در بریتانیا تأسیس کرد و در نهایت پس از 58 سال نوه های او شرکت را با نام ریبوک ثبت کردند. ریبوک یا ریباک (Reebok) برندی انگلیسی است که در سال ۱۸۹۰ توسط جوزف ویلیام فوستر تاسیس شد. در ابتدا نام این کمپانی چیز دیگری بود که بعد ها آن را به ریباک تغییر دادند. در این مطلب از میان تاب ترین برندهای کفش دنیا نگاهی به ریبوک یا ریباک که از کشور انگلستان شروع به کار کرده و امروزه نامی جهانی دارد، خواهیم داشت. تا سال ۱۸۹۵ که کتونی های او به صورت دستدوزی شده برای دوندگان مشهور ومعروف تهیه و ساخته می شد، اما در سال 1895 شرکتی توسط او در شهر بولتون با نام اصلی جی.دبلیو فاستر و پسران تاسیس شد که پس از مدتی این کمپانی کتونی های خود را به تمامی ورزشکاران در سرتاسر دنیا عرضه کرد.

شکیل اونیل، سوپر استار دنیای بسکتبال، که در سال 1992 میلادی با همکاری ریبوک یک خط تولید کفش کتانی را راه اندازی کرد و در سال 2015 درصدی از برند خود را به Authentic فروخت، اعتقاد دارد که این معامله یک گام مثبت به شمار میرود. پس از آن در سال 2005 شرکت تولید کننده كتوني آديداس و کفش پیاده روی آدیداس برند تجاری ریبوک را خریداری کرد و پس از آن کفش ریبوک زیر مجموعه شرکت تولیدی آدیداس شد. آغاز کار برند ریبوک از سال 1985 در انگلیس بود و برای شروع با مدل Spiked Running Shoe کار خود را آغاز کرد. در سالها 1987 شاهد این بودیم که فروش محصولات ریباک از آدیداس هم پیشی گرفت و این برند توانست به نام برترین سازنده محصولات ورزشی به شهرت برسد اما این پیشتازی کم دوام بود و خیلی زود در سال 1990 آدیداس جایگاه قبلی خود را باز پس گرفت و پس از مدتی این برند آلمانی مالکیت ریبوک را از آن خود کرد و امروزه مقر اصلی آن در آمریکا قرار دارد.

در این سال ها کفش ریبوک به رقیب اصلی کفش های ورزشی تولید شده توسط برند نایک تبدیل شد. در این لوگوی جدید از تایپوگرافی لوگوی قدیمی استفاده کرده است. ریباک «Reebok» یکی دیگر از برندهای ورزشی شناخته شده در سرتاسر جهان است که در زمینه تولید کفش اسپرت ، لباس، لوازم و تجهیزات ورزشی فعالیت میکند. تولید کفش های بدون بند و قابل شارژ با استفاده از گاز کربنیک توسط این برند انقلاب جدیدی در تولید کفش های ورزشی بود. علاوه بر تنفس پاها، رویه کفش ریبوک بافتی از تار های قوی و پر تراکم دارد که به عمر کفش شما می افزاید. از آنجایی که ویتنام قطب کفش دنیا می باشد بنابراین پیمانکاری تولید کفش ریبوک اصل و اورجینال را نیز در دست دارد. در لگوی جدید آیکن وکتور دینامیک شده است. کفش ریبوک از جمله محصولات ورزشی است که توسط این برند آمریکایی تولید می شود و در سراسر جهان شهرت بسیار زیادی دارد.

مجموعه ریبوک در سال 1890 میلادی توسط جوزف ویلیام در شهر بولتون راه اندازی شد. در سال ۱۹۵۸، دو نوه مدیر عامل اصلی با همکاری یکدیگر نام شرکت را به Reebok تغییر دادند. در این روش، ساخت کفشهای دیگر مبتنی بر ساخت قالب نیست، بلکه کفشها با بهرهگیری از نوعی مایع مخصوص با خاصیت برگشتپذیری بالاBASF و با پرینتر سهبعدی ساخته میشوند. زمانی که در آن زمان با سه نوار خود با شرکت آدیداس و یا نایک رقابت می­کرد. وی در 5 سال اول مشغول تولید اولین کفش های میخ دار ورزشی بود. لوگوی جدید ریبوک در واقع لوگوی قدیمی او در سال ۱۹۹۰ است.