تحریم «پوما» به خاطر رژیم صهیونیستی/خروش قطریها در حمایت از فلسطین+عکس

در سال 1982 آرمین داسلر کفی Duoflex پوما را اختراع کرد. کمی بعد، همین برند دست چندم هم قراردادش با ایران را احتمالا از ترس تحریمهای احتمالی، به صورت یکطرفه لغو کرد تا تیم ملی بعد از سالها دوباره رو به برند ایرانی بیاورد. سابقه ای که حتی ۱۰ سال بعد نیز مورد ضرب و شتم قرار نگرفته است. پوما از ان زمان به بعد دیگر قدرت رقابت با ادیداس را نداشت و امروزه شاهد رقابت اصلی بین ادیداس و نایک هستیم. نماد پوما که بر روی تمام محصولاتش هست نشانگر استحکام، سرعت و قدرت کفش هاست. او سهامی در CTZN دارد؛ یک شرکت آرایشی که توسط خواهران آمریکایی الینا، آلیزا و نسیها خان در لندن و دُبی تأسیس شده است. همکاری لامرمن از سال 1993 با پوما شروع شده است، او از سال 2013 مسئول امور اقتصادی و حقوقی پوماست.

او درصدی از تمام درآمدهایش را به خیریه میدهد. این سکهها همچنین میتوانند کفشهای مسوت، تبریک تولد و حتی فرصت ملاقات با او را برای شما بخرند. این بدان معنی است که طرفداران میتوانند محصولات مسوت را با سکههای خودش در اکوسیستم خودش خریداری کنند. سوگوت افزود: «امپراتوری تجاری در حال گسترش مسوت پیامی برای سایر فوتبالیستهاست که در پایان دوران حرفهای خود چه کارهایی میتوانند انجام دهند. مهم است به یاد داشته باشید که شلوار تا مچ پا زمانی بهترین ظاهر خود را دارد که تا بالای مچ پا یا درست در بالای استخوان مچ پا را بپوشاند. وقتی میخواهید کفش مناسب را برای این شلوار انتخاب کنید لازم است بدانید ست کردن شلوار تا مچ پا با کفشهای بلند (بوت، کفش لوفر و غیره) بهترین انتخاب است. وقتی از لباسهایی که دارید خسته شدهاید یا برای نحوه لباس پوشیدن، به دنبال الهام گرفتن هستید، این روش به شما کمک میکند که ترکیبهای مختلفی از لباسها را در نظر بگیرید و درنتیجه ترکیبهای جدیدی در این مورد به ذهنتان برسد.

وقتی به جای حرف R از حرف P استفاده کرد، به یاد اسم Puma به معنای یوزپلنگ وحشی افتاد و به این شکل نام شرکت را در سال ۱۹۴۸ به پوما تغییر داد. در سال 1924 دو برادر به نام های رودولف داسلر و آدولف داسلر کارخانه تولید کفشی به نام کارخانه کفش سازی برادران داسلر را در آلمان راه اندازی کردند. این شرکت همچنین لباس های ورزشی را ارائه می دهد که طراحی آن توسط لامین کویت، امی گاربرز و دیگران انجام شده است. که این پیشرفت باعث شد ورزشکارانی مثل “مری پیترز” “رندی ویلیامز” در جام های جهانی شد و همچنین ” یوهان کرایف” یکی از فوتبالیست های اروپایی که تا پایان درخششش در عرصه فوتبال از این برند استفاده میکرد و در سال های بعدی با حمایت تنیسور های معروف باز هم پوما درخشید. اشکالی ندارد. ما اینجا هستیم که به شما کمک کنیم بر اساس نوع شلوار خود، مناسبترین کفش را انتخاب کنید.

برای مثال، اگر شلوار پالازوی پهن، آزاد و گشاد میپوشید، میتوانید کفشهای درشتتری را با آن بپوشید. شما میتوانید محصولات timberland اصل را از سایت نمایندگی آن با قیمت مناسب تهیه کنید. از سال ۲۰۱۰ با مؤسسه خیریه آلمانی Big Shoe همکاری میکند و برای درمان کودکان بیبضاعت بیمار در سراسر جهان کمک میکند. برنامههایی برای مالکیت باشگاههای بیشتری در آمریکای جنوبی وجود دارد و او به دنبال خرید سهام باشگاههای سراسر جهان است. در تمام مدتی که با او کار کردهام هرگز نشنیدهام که به یک مؤسسه خیریه نه بگوید. در حالت کلّی می توان گفت که سبک محصولات ارائه شده توسّط برند پوما همواره در حال تنوّع بخشی و تغییر و تحوّل بوده و این قابلیّت را دارد که انواع سلیقه ها و نیازها را پوشش داده و با تمام علایق و سلیقه ها همخوانی داشته باشد.