تجربه رانندگی با فورد پوما 2022 جدید

استفاده از فناوری اطلاعات و بهبود زیرساختهای آن نیز ازجمله رویکردهای مهم پوما برای پیشرفتهای بیشتر آن بوده است. این شرکت در ایالات متحده به خاطر کفش جیر بسکتبال که در سال ۱۹۶۸ عرضه کرد، مشهور است که در نهایت از نام ستارهی بسکتبال تیم نیویورک نیکس، والت «کلاید» فریزیر، بهره برد – به خاطر شراکت با جو نامات نیز شهرت دارد رودولف داسلر پس از جدایی از برادرش در اصل این شرکت تازه تاسیس را با نام رودا ثبت کرد اما بعد نام آن را به پوما تغییر داد. رودولف داسلر در سال ۱۹۷۴ و برادر کوچکتر او ادولف داسلر درسال ۱۹۷۸ درگذشتند.بعداز ان پسر ادولف ،هورست داسلر که مدیریت ادیداس را به دست گرفته بود به طور مشکوکی در سال ۱۹۸۷ درگذشت و شرکت ادیداس با بحران های بسیاری روبرو شد و توسط یک صنعتگر فرانسوی به نام برنارد تاپی به فروش رفت. در سال ۱۹۵۹ کارخانه ای دیگر در فرانسه با مدیریت پسر ادی به نام هورست تاسیس شد.

هورست هم مانند پدرش در زمینه ورزش خلاق و علاقمند بود و دوران مدیریت او در فرانسه سود و رشد خوبی به عنوان زیرمجموعه ی ادیداس المانی به ارمغان اورد. شرکت ادیداس در سال ۱۹۹۳ به روبرت لوئی دریفوس با قیمتی چندبرابر وامی که بانک به تاپی داده بود فروخته شد..در نتیجه بانک سود کلان کرد و تاپی اعلام ورشکستگی.دریفوس ثابت کرد که یک مدیر لایق و شایسته است و یک جورایی ادیداس را زنده کرد. همان طور که می دانیم برند پوما یکی از نامدارترین و برجسته ترین شرکت ها و برندهای بین المللی محسوب می شود که در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع کفش،کتونی،لباس و سایر لوازم ورزشی و اسپرت فعالیّت گسترده و وسیعی داشته و همواره محصولات اورجینال و با کیفیّتی را به بازار جهانی ارائه می دهد که محصولات آن از فروش بالایی برخوردار بوده و طرفداران خاصّ خود را دارا می باشد.

کفش های مردانه اصل و اورجینال برند پوما جزو محبوب ترین و پرفروش ترین کفش های ورزشی و اسپرت مردانه در سراسر دنیا شناخته شده و طرفداران بسیاری دارند. برند ادیداس در دهه ی ۱۹۶۰ با ۵۵۰ کارمند و کارگر بزرگ ترین تولیدکننده ی کفش ورزشی در دنیا شناخته شد. در واقع می توان گفت که برند پوما یک برند ورزشی و اسپرت معتبر و نامدار است که محبوبیّت چشمگیری در سطح جهانی داشته و مشتریان و طرفداران خاصّ خود را دارد. کمتر از دو هفته پس از انتشار گزارش خشکشویی کثیف، پوما تعهدی عمومی داد که به مسائل مطرح شده توسط صلح سبز رسیدگی کند. پس از چند دهه کشمکش و نزاع دو کمپانی ادیداس و پوما در سال ۲۰۰۹در یک بازی فوتبال دوستانه به طور نمادین باهم صلح کردند. از جمله ویژگی های کفش مردانه پوما اصل می توان به دارا بودن فوم هایی چند لایه و نرم در قسمت های پشتی و جلویی کفش،راحتی بی نظیر،انعطاف پذیری بالا،طرّاحی متناسب با قوس پا جهت کمک به حرکات طبیعی پا،سبک بودن و همچنین مشخّص بودن وزن کفش ها با سایزهای مختلف اشاره کرد که روش خوبی برای تشخیص دادن کفش های اورجینال از کفش های تقلّبی و غیر اصل می باشد.

در واقع آقایان می توانند با استفاده از کفش مردانه پوما اصل از آسیب رسیدن به پاها و بدن خود جلوگیری کرده و عملکرد پاها و بدن خود را بهبود داده و افزایش دهند؛زیرا این کفش های اورجینال مردانه با دارا بودن فوم هایی چند لایه و نرم در قسمت های پشتی و جلویی کفش،نقش مهمّی در راحتی و سالم ماندن پاها ایفا کرده و مانع از خسته شدن زود هنگام افراد در هنگام ورزش کردن و پیاده روی می شوند. ویژگی دیگر کفش مردانه پوما اصل جنس کفی های داخل آن می باشد که با طرّاحی ویژه و مخصوصی که دارد؛بسیار راحت و نرم بوده و می تواند به راحتی از پاها محافظت کرده و سلامتی و راحتی آن ها را تضمین کند. پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد.