تجربه رانندگی با فورد پوما 2022 جدید

هم چنین مارک پوما که بنیان گذار آن از انجا که با موسس ادیداس برادر بودند در یک شرکت مشترک فعالیت می کردند. ۲-در سال ۱۹۴۸ این دو برادر از هم جدا شدند. ۸-در سال ۲۰۱۰ پوما اسپانسر هفت فدراسیون فوتبال از کشورهای شرکتکننده در جامجهانی آفریقای جنوبی بود. ۷-در سال ۲۰۰۶ پوما اسپانسر ۱۲ تیم از ۳۲ تیم حاضر در جامجهانی آلمان بود. اما هرچه که بود باعث ۶۰ سال جدایی دوبرادر شده بود که البته حاصل این جدایی شهرت و اعتبار این دو برند در دنیا شد. تا این جا با تاریخچه و فعالیت های شرکت پوما آشنا شدیم ولی شاید خالی از لطف نباشد که بدانیم که این کمپانی موفق توسط چه کسانی مدیریت می شود و با این مدیران موفق آشنا شویم. در آن زمان اکثر مردم هرتسوگنآوراخ به کفاشی مشغول بودند به همین دلیل پدرشان ترجیح می داد پسرانش در زمینه دیگری فعالیت کنند.

پوما اس ای Puma SE یک ابرشرکت آلمانی چند ملیتی می باشد که در زمینه تولید و عرضه محصولات و تجهیزات ورزشی فعالیت دارد. این برند مدلهای مختلفی از کفشهای ورزشی برای همه سلیقهها طراحی کرده است. این شرکت بیشتر به خاطر کفش های فوتبال شناخته شده و از ستاره های بین المللی فوتبال مانند دیگو آرماندو مارادونا و لوتار ماتئوس حمایت مالی کرده است. طراحان ساعتهای هوشمند بازار عموما به توسعهی گجتهای پوشیدنی مجهز به حسگرهای پایش ضربان قلب و مقاوم دربرابر نفوذ آب توجه نشان میدهند؛ اما بهدلیل طراحی چنین ساعتهایی، عموما برای استفاده در سالنهای ورزشی مناسب نیستند.ظاهرا پوما راهکاری برای ورزشکارانی ارائه کرده است که به استفاده از ساعتهای هوشمند با بند فلزی و طلایی حین تمرینات وزنهبرداری یا تمرینات مخصوص کاهش وزن تمایل ندارند.

۷۰ سال پیش ، آدولف داسلر مارک ورزشی آدیداس را تاسیس کرد و یک سال پس از آن برادرش ، رودولف داسلر ، نام تجاری پوما را ایجاد کرد. ۱-در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگنآوراخ آلمان کارخانهای به نام کفشسازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد. از سال ۲۰۰۷ پوما بخشی از گروه فرانسوی کرینگ بوده است. پوما محصولات نوآورانه را برای سریعترین ورزشکاران زمین تولید کرده است. ۱۰-پوما محصولات خود را در بیش از ۱۲۰ کشور جهان توزیع می کندد. هم اکنون پوما محصولات ورزشی اش را در بیش از ۸۰کشور جهان صادر میکند و دارای بیش از ۳۰۰۰ کارمند میباشد.

آدولف علاقه زیادی به ورزش داشت و چون مهارت های زیادی در چند رشته ورزشی به دست اورده بود متوجه شده بود که نداشتن یک کفش ورزشی حرفه ای برای ورزشکاران یک نقطه ضعف محسوب می شود. رقابتی که نه تنها باعث افول این دو برند نمی شد و نمی شود بلکه باعث شد که هر دوی این برند ها روز به روز رشد کنند و راه خود را قوی تر ادامه دهند. این کفش ها در دنیای فوتبال جانشینی نداشت. در فروشگاه ما های کپی بسیاری از مدل های محبوب این کفش ها با مناسب ترین قیمت موجود است.برای اطلاع از قیمت کتانی ادیداس یا قیمت کتانی پوما به این صفحه مراجعه کنید. فروشگاه ایران اسپورتر به عنوان نمایندگی پوما در منیریه تهران مفتخر است که انواع لباس های ورزشی برند پوما اورجینال را در اختیار علاقه مندان به این برند قدیمی و معتبر قرار دهد.