تجربه رانندگی با فورد پوما 2022 جدید

همکاری لامرمن از سال 1993 با پوما شروع شده است، او از سال 2013 مسئول امور اقتصادی و حقوقی پوماست. پوما مانند هر برند معروف جهانی به عنوان حامی بسیاری از تیم های ورزشی و همچنین بازیکنان باشگاه های ورزشی شناخته شده است، به طور مثال این برند حامی ورزشکاران و چهره های معروفی همچون پله، دیگو مارادونا، مارکو رویس، نواک جوکوویچ، انتوان گریزمن و… در ژانویه ۲۰۱۴ پوما و باشگاه آرسنال بر سر مشارکت بلندمدت توافق کردند که این امر حاکی از بزرگترین قرارداد در تاریخ هر دو سازمان است. چهار بازیکن به اضافۀ یک بازیکن ذخیره به دو دروازه حمله می کردند. چون پوما بعد از امتحان کردن انواع و اقسام تبلیغات و روش های بازاریابی به این نتیجه رسید که تبلیغ دادن به شخصیت ها و آن ها را علاقه مند به برند خود نشان دادن،بسیار تاثیر گذار تر از آن است که برندشان بر روی برج ایفل نقش ببند یا در خیابان های ونیز ایتالیا پرچم و نمادشان به اهتزاز در بیاید.

در سال ۱۹۶۰ پوما محصولات خود جهت بهبود عملکرد ورزشکاران با تکنولوژی حرارت بالا بهبود بخشید،به طوری که “پله” بازیکن برتر جام جهانی در سال ۱۹۶۲ کفش پوما به پا داشت و به یکی از چهره های برتر مصرف کننده محصول این کمپانی شد و با قهرمانی در جام برزیل باره دیگر پوما درخشید. در این مقاله درمورد ویژگیهای این کفش های ورزشی و آن چه آن را از دیگر برند ها متمایز میکند صحبت خواهیم کرد. چهار ماه دیگر طول کشید تا مارک پوما متولد شد: در ۱ اکتبر ۱۹۴۸ “PUMA” در اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری آلمان ثبت شد.

از آن زمان تاكنون از حضور در این عرصه بسیار راضی هستیم و همواره از حمایت مالی در جام جهانی بی نهایت هیجان زده میشویم.» ژوئن امسال و با آغاز تورنمنت بزرگ جهانی پرهزینه ترین جام جهانی در تاریخ فوتبال ثبت خواهد شد. احتمالاً مدل پرفورمنس ST بسیار خوب خواهد بود. کفش های Inspector، کفش هایی برای کودکان بود که پنجره ای در کف کفش داشت که به والدین و مربیان امکان می داد که ملاحظه کنند که آیا این کفش هنوز مناسب پای کودک هست و یا نه. کفشهای بنددار همیشه بهترین انتخاب برای کفش نیستند و آنها در برخی شرایط ممکن است دردسر ایجاد کنند. از سوی دیگر، ازآنجاییکه آنها پارچهای هستند تمیز کردنشان نیز راحت است. کفشهای نوکتیز، شکل منحصربهفردی دارند و ازآنجاییکه نوک پا اساسا باریک است، این کفشها برای افرادی بسیار مناسب است که ساق پایشان لاغر است. داشتن ساق پای لاغر یا پاهای باریک میتواند نحوه انتخاب کفش را تعیین کند.

در دسامبر 1992 سهامدار عمدۀ شرکت، Proventus، سرمایه شرکت پوما را 50 میلیون مارک آلمان افزایش داد. در همین سال اولین کفش فوتبال برند پوما با نام “اتم” (ATOM)، وارد بازار شد. پوما در سال ۱۹۸۶ یک شرکت سهامی عام شد و پس از آن در فهرست بازار بورس بورسمونشن و فرانکفورت قرار گرفت. اخیرا اعلام شده است که توپ Puma EvoPower ۱ Statement برای سوپرلیگ هند مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر بسکتبالیست ها، بسیاری از افراد برای استایل خود از این نوع مدل استفاده می کنند. این کفشها میتوانند برای استفاده روزانه بسیار عالی باشند. آنها نسبت به دمپاییهای معمولی دوبند، تنوع بسیار زیادی دارند و درعینحال شیک و راحت هستند.