تاریخچه کفش ریبوک – کفش جوان

این برند کسی نبود جز ریبوک Reebok. این برند امروزه در تمامی دنیا شعبات مختلفی را دارد و محصولات خود را در اختیار علاقهمندان به خود قرار میدهد. اخرین تولیدات شرکت تا آن موقع ، پیشرفتی انفجاری در پیش داشت که منجر به توسعه محصولات جدید شده و در رقابت با دیگر برندهای جهانی مثل همیشه پیشتاز بودند. این کسب و کار خانوادگی منجر به تولید کفشهای دوی استفاده شده در فیلم ارابههای آتش شد. این فکر منجر به تولید کفشهایی گردید که در کف آنها میخهای کوچکی به کار گرفته شده بود. تا سال 1895 کسب و کار تولید کفش فوستر از یک کارگاه کوچک به فروشگاهی بزرگ تبدیل گردید.

برند ریبوک تا قبل از ۱۹۵۸ به نام فوستر شناخته میشد تا این که در این سال نوادگان فوستر با الهام از غزال آفریقایی نام ریبوک را بر آن نهادند. این بار شرکت ریبوک نیز با کمک این فناوری یک کفش بسیار زیبا طراحی و تولید کرده است.ریبوک، برند تجهیزات ورزشی بریتانیایی مستقر در آمریکا، قصد دارد سیستم ساخت سنتی کفشهایش را با یک روش تولید نوآورانه به نام Liquid Factory جایگزین کند. در این پست میخواهیم داستان برندی را برای شما بازگو کنیم که در دهه 80 میلادی توانست غول صنعت کفش سازی آمریکا یعنی برند نایکی را شکست دهد و در بازار یکه تازی کند، اما در ادامه راه نتوانست همین رویه را حفظ کند.

در این پست میخواهیم تاریخچه داستان برند ریبوک را برای شما بازگو کنیم، برندی که به عنوان بزرگترین و محبوبترین برند تولید کننده لوازم ایروبیک و فیتنس در دنیا شناخته میشود. جوزف ابتدا به طراحی کفشهای دوندگی خاردار مشغول بود و در سال 1900 برند تجاری خودش را با نام J.W. در سال ۱۹۷۹، پل فایرمن ، یکی از توزیع کنندگان وسایل ورزشی که با آن ها همکاری میکرد کفشهای ریباک را در نمایشگاهی بین المللی به نمایش عموم گذاشت. برترین مدل های کفش های کتانی مدل سال 2018 را می توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید که از برندهای بسیار معروف هستند.همانطور که فصل ها از پی هم می گذرند، مدهای قدیمی هم جایشان را به مدهای جدیدتر خواهند داد که کفش های کتانی نیز از این قائده مستثنی نمی باشند. برند ریبوک در ابتدا یک کمپانی تولید کفش انگلیسی بود که توسط خانواده فاستر در سال 1895 میلادی کار خود را شروع کرد و در اواسط قرن بیستم نام خود را به ریبوک تغییر داد.

اگر بهشدت ورزش میکنید، محافظ کفش شما باید به همان اندازه سخت کار کند. Foster تاسیس کرد که بعدها با پیوستن پسرانش به این کسب و کار نام آن به J.W تغییر پیدا کرد. فاستر یک کارخانه کوچک به نام Olympic Works افتتاح کرد و به تدریج در بین ورزشکاران به دلیل “کیفیت بالای کفش های مخصوص دویدنش” مشهور شد. اینکه چگونه میتوان کفشی را تولید کرد که بتوان با آن سریعتر دوید یا حداقل تاثیر مثبتی روی عملکرد ورزشکاران داشته باشد. بررسی جعبه کفش که روی آن آرم یک پرچم قرمز و ریبوک آبی وجود دارد و حروف آن باید با حروف رسمی باشد،همچنین برچسب سفید روی جعبه که تمام اطلاعات کفش ریبوک اصل و اورجینال را از جمله: شماره سبک، اندازه و سایر مشخصات کفش در آن موجود است.