تاریخچه کفش ریبوک – کفش جوان

فعالیت موردنظر: اگر به دنبال کفش معمولی هستید، ریبوک مدتها بدون خراب شدن برایتان کار میکنند. ریبوک برندی با سابقه 6دهه است و عمده فعالیت این برند در تهیه لباس های ورزشی برای تناسب اندام،کفش های مخصوص دویدن و پیاده روی مردانه و زنانه است.در سال 1958،این برند مشهور در کشور بریتانیای کبیر به عنوان شرکت J.W تاسیس شد.بنیان گذار این برند باسابقه انگلیسی،فاستر و پسران،که اسم برند را از نام و نام خانوادگی خود او برداشته شده است،در ابتدای فعالیت خود یک مغازه لوازم ورزشی در سال 1895 در بولتون،انگلستان تأسیس کردند. در ژوئیه 2013 ، علامت دلتا قرمز در تمام مجموعه های تناسب اندام ریبوک ظاهر شد.سخنگوی این برند اعلام کرد که قصد دارند علامت بردار را در لوگوی این برند به تدریج حذف کرده و علامت دلتا را جایگزین آن کنند،که باعث می شود دومین آرم شرکت در بیش از 120 سال تغییر کند.نماد دلتا نشان دهنده سه ستون تغییر مثبت خود از جمله ذهنی ، جسمی و اجتماعی است،زیرا ریبوک حضور خود را در صنعت تناسب اندام با یوگا،ایروبیک و کراس فیت افزایش می دهد.

در سال 2011 ، ریبوک نماد دلتا CrossFit را در خط تولید لباس تناسب اندام این برند معرفی کرد. در سال 2010 ، ریبوک همکاری خود را با CrossFit ، یک شرکت تناسب اندام و فیتنس،انجام داد از جمله حمایت از مسابقات CrossFit ، افتتاح استودیوهای CrossFit و معرفی خط تولید کفش و پوشاک با مارک مشترک در پاییز 2011 انجام شد. دفتر مرکزی کمپانی بین المللی ریبوک با مسوولیت محدود در کانتون در ایالت ماساچوست آمریکا می باشد که رهبری یک گروه طراحی بین المللی را به عهده دارد برندی که برای تناسب و زندگی های ورزشی کفش می سازد.برندی آمریکایی با روحی جهانی.ریبوک یک پیشرو در صنایع خوب ورزشی(سالم)و میراثی غنی در سابقه ورزشی خود می باشد.کلکسیون ساعتهای ریبوک تناسب را به مچ دست شما منتقل می کند.طراحی ساعتها ترکیبی از تناسب,کارایی وطراحی های همیشگی می باشد.ساعتهای ریبوک یک ترکیب ایده ال برای مچ شما در زندگی روزانه می باشد,برای دوستداران تناسب ورزشی و همه مردمی که شیوه زندگی فعال دارند.

در نوامبر 2016،ریبوک اعلام کرد که مقر خود را از حومه بوستون کانتون به ساختمان نوآوری و طراحی در منطقه بندری جنوب بوستون منتقل می کند. دفتر مرکزی شرکت آنها به کانتون و ماساچوست انتقال یافت و در برخی مکانهای قدرتمند دنیا ازجمله مونترال، هنگ هنک و آمستردام صاحب ادارات دیگری هستند. دفتر مرکزی این شرکت در بوستون،ایالت ماساچوست و در ایالات متحده واقع شده است.این شرکت دارای دفاتر منطقه ای در آمستردام ،مونترال،هنگ کنگ و مکزیکو سیتی نیز می باشد. در طول دهه 1980،ریبوک شروع به معرفی لباس ها و لوازم جانبی ورزشی کرد،همراه با افتتاح خط جدیدی از کفش های ورزشی کودکان به نام “Weeboks” تا اواسط دهه، فروش ریبوک حدود 1 میلیارد دلار بود.یکی از شاخص ترین محصولات این برند که با استفاده از برترین فناوری های این شرکت ساخته شده، Reebok Pump،در سال 1989 تا 1992 توسط بیش از 100 ورزشکار حرفه ای پوشیده شد.ریبوک در اواخر دهه 1980 با جین میلر،متخصص بدنسازی همکاری کرد تا مدل های طبی خود را توسعه دهد ، که بر اساس نمونه اولیه ایده های این متخصص طراحی شده بود.این مدل توجه رسانه ها را به خود جلب کرد و سود سرشاری را نصیب این برند باسابقه نمود.میلر شخصاً این محصول ریبوک را تبلیغ کرد،به ایالات متحده سفر کرد و آن را در استودیوهای ورزشی نشان داد.

این شرکت در کانتون، ماساچوست، ایالات متحده مستقر است. باوجودآنکه هیچ شرکت تولیدکننده کفشی بینقص نیست و هر یک متفاوت هستند، امّا همیشه مشکلاتی وجود خواهند داشت. آستر جوراب (آستر کفش): هر نوع کفش ریبوک قرار نیست آستر جوراب داشته باشد، امّا برای عملکرد بهتر ضروری است. آسترهای جوراب کمک میکنند که عرق جذب جوراب و کفی کفش نشود. آسترهای جوراب برای این طراحیشدهاند که عرق کردن پا در کفش را کاهش دهند. کفش های ورزشی: کفش های ریبوک اصل در نوع ورزشی کفش های دارند که با پوشیدن آن آماده هر گونه ورزش هستید و با داشتن یک جفت کفش کراس فیت میتوان کیک بوکسینگ، یوگا، دویدن، بار و بوکس را پشتیبانی کرد. اگر کفش شما ضدآب نیست، میتوانید یک اسپری ضدآب کفش تهیه کنید و از آن استفاده کنید. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به کلکسیون کتانیهای خود میبالید باید بدانید که بدون یک جفت کفش ریبوک اصل کلکسیون شما حرفی برای گفتن نخواهد داشت.