تاریخچه پوما – PUMA – فوتبال کالا

زایت در سال 1990 به پوما پیوست و در سال 1991 به ریاست گروه بازاریابی پوما درآمد. آنها بهخصوص برای ماههای گرمتر سال مناسب هستند. اگر پای لاغری دارید و میخواهید بهترین کفش را متناسب با اندام و موقعیت انتخاب کنید گزینههایی که در این مقاله مطرح شد میتواند برای شما بسیار مناسب باشد. بااینحال، اگر پای پهنی دارید ممکن است برای خرید این کفش به فکر کردن بیشتری نیاز داشته باشید. بنابراین، اگر دوست دارید شیک به نظر برسید، پیشنهاد میکنیم گاهی اوقات لوفر جیر بپوشید. شاید در مورد فلیپ فلاپها حرف خاصی برای گفتن وجود نداشته باشد بهجز اینکه این دمپاییها را تقریبا در هر مکانی میتوانید بپوشید. بوتهای مجلسی در طرحها و سبکهای مختلفی وجود دارند. بوتها بهخصوص به این منظور طراحی شدهاند که در برابر فشار ناشی از راه رفتن و ایستادن مقاوم باشند اما بوتهای مجلسی معمولا کارکرد کمتری دارند.

هر دو برادر به حزب نازی پیوستند اما رودولف کمی به این حزب نزدیکتر بود. ۲-در سال ۱۹۴۸ این دو برادر از هم جدا شدند. روابط بین دو برادر رو به وخامت نهاد تا اینکه دو نفر در سال 1948 برای جدا شدن توافق کردند و دو نهاد جداگانه آدیداس و پوما را تشکیل دادند. ۱-در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگنآوراخ آلمان کارخانهای به نام کفشسازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر راهاندازی شد. نام این کارخانه مادر «کارخانه کفشسازی برادران داسلر» بود. در سال هایی که به دنبال آمد برند پوما بر ورود کفش های این برند به زندگی روزمره مردم تمرکز بیشتری کرد. در سال 1997، شرکت پوما 80 درصد از فروش خود را خارج از آلمان داشته است. او بیشتر به خاطرِ بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی «جادوگران محله ویورلی» (۱۲-۲۰۰۷) از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده است.

اوقات طلایی برند پوما زمانی بود که ورزشکاران مشترک PUMA ، مری پیترز ، بریتانیا (پنتاتلون) ، جان آکی-بوآ ، اوگاندا (400 متر با مانع) ، رندی ویلیامز ، ایالات متحده آمریکا (پرش طول) و کلاوس ولفرمن ، آلمان غربی (نیزه) همگی مدال های طلا را در بازی های المپیک کسب می کردند. حضور برند پوما در بازی های المپیک سال ۲۰۱۲ با حمایت از دوندگان همراه بود. یک نظریه این است که، در سال ۱۹۴۵ زمانی که رودلف از جبهه فرار می کند و در راه بازداشت می شود، ادولف اطلاعات برادرش را به اشغاگران امریکایی لو می دهد تا او را از راه خود بیرون کند.

استقبال و حمایت ورزشکاران از کفش فوتبال سوپر اتم باعث شد تا برند پوما دست به ابتکار بزند و طرفداران خود را با یک سورپرایز دیگر شگفت زده کند. بیانیهی این شرکت حاکی از این بود که «پوما متعهد به حذف تخلیهی مواد شیمیایی خطرناک از کل چرخهی زندگی و تمام رویههای تولید مربوط به ساخت و استفاده از محصولات پوما است.» صلح سبز، تعهد پوما به حذف تمام مواد شیمیایی خطرناک از کل چرخهی عمر محصولات و در چرخهی عرضهی جهانی تا ۲۰۲۰ را تایید کرد. ما قدرتمندترین چکمه فوتبال evoPOWER خود را معرفی می کنیم و در طول جام جهانی برزیل مورد توجه قرار می گیرد. که به نظر می رسید این برند ورزشی جهانی به عنوان شریک برتر FIGC در دهۀ آینده عمل می کند. به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد به زودی فدراسیون فوتبال ایتالیا با کمپانی پوما قطع همکاری خواهد کرد و از سال آینده ساخت لباس های خود را به دست کمپانی آدیداس خواهد سپرد.