تاریخچه پوما – PUMA – فوتبال کالا

پوما مانند هر برند معروف جهانی به عنوان حامی بسیاری از تیم های ورزشی و همچنین بازیکنان باشگاه های ورزشی شناخته شده است، به طور مثال این برند حامی ورزشکاران و چهره های معروفی همچون پله، دیگو مارادونا، مارکو رویس، نواک جوکوویچ، انتوان گریزمن و… این قرارداد همچنین باعث تولید جهانی کفش، لباس و اکسسوری های فراری توسط پوما شد. حضور این برند در این مسابقات با تولید محصولاتی همچون لباس ، کیف و و طیف وسیعی از محصولات ورزشی دیگر بسیار پررنگ تر از دوره های پیشین بود. در دهه ۱۹۷۰ این برند تمرکز خود را بر تولید کفش های سبک تر، راحت تر و نرم تر گذاشت.

پپ از PUMA چه در داخل زمین و خارج از زمین پشتیبانی می کند ، و همچنین تخصص و دانش فنی خود را به PUMA Football برای توسعه نوآوری در زمینه پوشاک و کفش وام می دهد. Lothar Matthäus بازیکن PUMA KING آلمان را به عنوان قهرمانی جام جهانی این کشور در ایتالیا هدایت می کند. دیه گو مارادونا اولین حضور خود در جام جهانی را در سال ۱۹۸۲ و با پوشیدن کفش پوما تجربه کرد. «اوسین بولت»، دونده جاماییکایی و سریع ترین مرد جهان، کفش های پوما را به پا می کند و حامی اصلی کفش های ویژه ورزش دوی پوما است.

عملکردهای درخشان تیم جامائیکا ، که در جدول مدال ها دوم شد ، و همچنین عملکرد سایر تیم های PUMA از جمله باهاما ، کوبا ، گرنادا ، جزایر کیمن ، سوئیس و جمهوری دومنیکن ، دید تجاری قوی PUMA را تضمین می کند در طول مسابقه. در سال ۱۹۵۰ اعضای تیم ملی فوتبال آلمان غربی در مسابقه ای مقابل تیم سوییس این کفش را بپا داشتند. تقریباً برای یک قرن ، شهرهای کوچک آلمان که PUMA در آن تأسیس شده و هنوز دفتر مرکزی ما در آن قرار دارد ، توسط کارخانه های تولید کفش شناخته می شد. به گزارش فرارو، الکساندر دیمیتریف و همسرش این شیر کوهی را زمانی که یک ساله بود خریده اند. یک شرکت آلمانی به نام پوما که تولید کننده محصولات ورزشی است هم اکنون یکی از برجسته ترین ها در جهان به شمار می رود.

کفش های ورزشی کلاسیک پوما اکنون در رنگ ها، طرح ها و جنس های متنوع در دسترس مشتریان قرار دارد. پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «دوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. 28 سال پس از تأسیس شرکت خود ، برادران داسلر از پا افتادند و راه های جداگانه ای را رفتند. امروزه پوما دارد شانه به شانه شرکت های فعال در رشته های مختلف ورزشی فعالیت میکند و اصلا دوست ندارد از آنها عقب بماند و همچنان در این عرصه میتازد. و ما مصمم هستند که آنرا حفظ کنند اگر از آن ها بپرسید ، نوآوری در قلب طراحی محصول قرار دارد. پس از آن ۱ تا ۶ توله از او به دنیا میآیند که نقاطی برروی پوست آنها برای یکی شدن با محیط طبیعی وجود دارد.