تاریخچه پوما – PUMA – فوتبال کالا

PPR گفت که پس از خرید سهم کوچکتر، تملک دوستانهی پوما به ارزش هر سهم ۳۳۰ یورو را عملی میکند. فقط یک سال بعد ، آرم مارک دوم ثبت اختراع شد: “formstrip” که در اصل برای تثبیت پا در داخل کفش ایجاد شده بود ، اکنون یک علامت تجاری معمولی PUMA است که تقریباً در تمام کفش های PUMA یافت می شود و به عنوان عنصر طراحی در محصولات پوشاک ما استفاده می شود . کیفیت بالا و تنوع در طرح و اندازه سبب شده تا بسیاری از تیمهای ورزشی و فروشگاههای لوازم ورزشی تمایل شدید به تهیه این محصولات و ارائه آنها به مشتریان خود داشته باشند.

این شرکت به قدری بزرگ شده است . با این حال ، رودولف داسلر شرکت خود را از شرکت Herzogenaurach به کسب و کار بزرگ هدایت کرد و پایه و اساس مارک ورزشی موفق امروز PUMA را بنیان نهاد. برای اولین بار در تاریخ شرکت به بیش از چهار میلیارد یورو فروش رسیدیم ، در حالی که تیم ها و ورزشکاران PUMA پیروزی های بزرگ را در سراسر جهان جشن گرفتند. PUMA هفتادمین سالگرد تأسیس خود را با نمایشگاهی در دفتر مرکزی در Herzogenaurach آلمان جشن می گیرد که مهمترین نقاط عطف و موفقیت های این برند در ۷۰ سال گذشته را برجسته می کند.

همکاری با فراری همچنین به PUMA اجازه می دهد تا کفش ، پوشاک و لوازم جانبی مجاز فراری را برای توزیع جهانی تولید کند و نقاط قوت ما را برای ارائه محصولات سریعتر نیز ترکیب کند. پوما همواره سعی کرده است در کنار تلاش برای ایجاد تغییر، تحول و تنوع بخشی به محصولات، به ریشه های اصلی خود پایبند بماند و در همین جهت همچنان به تولید محصولات کلاسیک خود ادامه می دهد. پوما همیشه تلاش کرده تا درکنار ایجاد تغییر، تحول و تنوع بخشی به محصولات ورزشی به ریشه های اصلی خود نیزپایبند بماند و در همین جهت همچنان به تولید محصولات کلاسیک خود ادامه می دهد. بعد از ثبت این لوگو، در طراحی همه محصولات پوما این نماد به چشم می خورد. در حال حاضر برند پوما برای به دست گرفتن سهم بیشتری از بازار و مشتریان، محصولات متنوعی همچون عینک، ساعت، پوشاک، اکسسوری های ورزشی و تجهیزات ورزشی را نیز در لیست تولیدات خود قرار داده است.

و این نیز به موقع است: به لطف رسانه های در حال ظهور ، نوار قالب را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد! آرمین داسلر ، مدیر عامل PUMA و پسر بنیانگذار شرکت Rudolf Dassler ، این لحظه را با همکاران خود از هیئت مدیره PUMA جشن می گیرد. از تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۳ ، هیئت اداری PUMA SE Bjørn Gulden نروژی را به عنوان مدیرعامل جدید (مدیر عامل) منصوب می کند. تیم ملی کامرون کیت های جنجالی و بدون آستین ۲۰۰۲ خود را با دنده حتی یک پارچه PUMA UniQT پیگیری می کند. Disc در سال ۱۹۹۱ به بازار عرضه شد ، اولین کفش ورزشی بدون بند با سیستم سیم های داخلی است که قسمت فوقانی را برای یک تناسب کامل محکم می کند. اما این همه آن چیزی نیست که در زمین اتفاق می افتد. Lothar Matthäus بازیکن PUMA KING آلمان را به عنوان قهرمانی جام جهانی این کشور در ایتالیا هدایت می کند.