تاریخچه طراحی لوگو و برند پوما :: کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات

درصورتیکه میخواهید کفش باکیفیتی تهیه کنید، کتونی پوما میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. اگر به دنبال کفش مناسبی برای پاهای لاغر خود هستید یا از کتانیهای قدیمی خود خسته شدهاید، کفش قایقی میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. کفشهای نوکتیز، شکل منحصربهفردی دارند و ازآنجاییکه نوک پا اساسا باریک است، این کفشها برای افرادی بسیار مناسب است که ساق پایشان لاغر است. از همین جا رقابت شدیدی میان برند آدیداس و پوما شکل گرفت چون صاحب این دو برند برادر هایی بودند که دست روزگار و تضاد های انتخابی، باعث شده بود از هم دیگر جدا شوند و مسیر جدیدی را در پیش بگیرند. در آوریل سال 2007، شرکت فرانسوی کرینگ 27 در صد از برندپوما را خرید .بعد از سال 2007 به مرور زمان شرکت کرینگ 29٫1 درصددیگه این شرکت را خرید و در مجموع62 درصد از سهام پوما برای شرت کرینگ شد.

شرکت پوما حامی اصلی فدراسیون فوتبال رژیم صهیونیستی است و در سرزمینهای اشغالی، تاسیسات ورزشی ساخته است. زیرمجموعه مردانه برند پوما برای تمام مردان شیکپوشی ساخته شده که به دنبال ساعتی برای استفاده در فعالیتهای ورزشی، استفاده روزمره و همچنین رویدادهای متفاوت دیگری هستند. همه کفشهای این برند در طراحی مخصوص کفی و قالب دور خود پشتیبانی ویژهای از پای شما ارائه میدهند. کفشهای بنددار همیشه بهترین انتخاب برای کفش نیستند و آنها در برخی شرایط ممکن است دردسر ایجاد کنند. پوشیدن کفش بنددار راحت هرگز نمیتواند جلوه بدی را در ظاهر شما ایجاد کند. کفشهای پارچهای بنددار اغلب برای مردانی مناسب است که پاهای لاغری دارند. حتی برای کارهایی مثل دویدن نیز کفشهای بدون بند، گزینهای عالی برای کسانی هستند که ساق پای لاغری دارند. در واقع واژه پوما به معنی گونه ای از گربه سانان یا یوزپلنگ در آمریکا می باشد که به دویدن با سرعت بالا شهرت دارد.

اما نکته ی مثبتی که دارد، آن است که سرعت شما را به دلیل ساختار عالی افزایش میدهد و ظاهر دو رنگه زیبایی دارد. علیرغم این تصور که رنگ قرمز تنها برای زنان است، هر کسی که پاهای لاغری دارد بهتر است کفش پارچهای قرمز بپوشد. خوشبختانه، کفشهای متنوعی وجود دارد که پوشیدن آنها برای افرادی که ساق پای لاغری دارند مناسب است. بااینحال، برای اینکه در با پوشیدن این کفش احساس راحتی داشته باشید، یک جفت کفش قایقی باکیفیت تهیه کنید. ورزشکار پوما و سریع ترین مرد جهان، اوسین بولت (Usain Bolt) پس از شکستن رکورد جهانی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر در بازیهای المپیک بیجینگ سال ۲۰۰۸؛ در المپیک لندن ۲۰۱۲ نیز توانست ۳ مدال طلا کسب کند.

ورزشکاران داسلر پوش در مسابقات المپیک آمستردام ۱۹۲۸ و المپیک برلین ۱۹۳۶، هفت مدال طلا و پنج مدال برنز در سطح جهانی به دست آوردند. این بود تا بعد از جنگ جهانی اول که او توانست خودش را در کسب و کار ثابت کند. در سال 1950 در اولین مسابقه فوتبال بین المللی پس از جنگ جهانی دوم، چندین بازیکن آلمان کفش “Atom” پوما را به پا داشتند. او برای به تحقق رساندن این ایده نخست همکاران خود را به میادین ورزشی می فرستاد تا رشته ورزشی را مورد تحقیق و بررسی قرار دهند. پیشینه برند شناخته شده پوما به سال ۱۹۲۴ باز می گردد. پوما برند تولیدکننده لباس ورزشی است که میتوانید محصولات آن را از سایت نمایندگی نیز تهیه کنید. شاید جزئیترین تفاوت در قبل و بعد از تحریمها را ابراهیم رئیسی بعد از لمس پیراهن تیم ملی قطر با لمس پیراهن تیم ملی ایران و مقایسه کیفیت این دو، بیشتر متوجه شود.