تاریخچه طراحی لوگو و برند پوما :: کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات

دیهگو آرماندو مارادونا (Diego Armando Maradona)، در سال ۱۹۸۲ اولین حضور خود در جام جهانی را با کفش پوما توررو (Torero) آغاز کرد. در سال ۲۰۱۰ مدل King به یادبود ۵۰امین سال تولد دیگو مارادونا و به همراه مدلی به نام Puma King Diego Finale عرضه شد. پوما در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، حامی هفت فدراسیون غنا، کامرون، ساحل عاج، الجزایر، ایتالیا، سوئیس و اروگوئه نیز بود. پوما مانند هر برند معروف جهانی به عنوان حامی بسیاری از تیم های ورزشی و همچنین بازیکنان باشگاه های ورزشی شناخته شده است، به طور مثال این برند حامی ورزشکاران و چهره های معروفی همچون پله، دیگو مارادونا، مارکو رویس، نواک جوکوویچ، انتوان گریزمن و… اوسین بولت ، که دومین المپیک پیاپی خود را با سه مدال طلا به پایان می رساند ، با تبدیل شدن به اولین مردی که از عناوین ۱۰۰ و ۲۰۰ متر المپیک دفاع می کند ، وضعیت بلامنازع خود را به عنوان یک افسانه ورزشی به سبک واقعی PUMA ثابت می کند.

ما قدرتمندترین چکمه فوتبال evoPOWER خود را معرفی می کنیم و در طول جام جهانی برزیل مورد توجه قرار می گیرد. همچنین در مراکز پیشرفته توزیع در سراسر جهان سرمایه گذاری می کنیم تا از اهداف رشد خود حمایت کنند. بازیکنان ما PUMA اعتماد به نفس مشترک ما را نشان می دهند ، چه در سبک بازی آنها باشد و چه با پوشیدن دنده های ابتکاری – و بحث برانگیز – PUMA. استفاده از «لاستیک ولگانیزه شده» در تخت و پاشنه کفش های فوتبال، طراحی قالب های منحصر به فرد رای تخت و پاشنه «پومادیسک» برای جایگزین کردن بندهای کفش با مجموعه ای از سیم ها از جمله نوآوری های تاثیرگذار پوما در صنعت تولید کفش است. بسیاری از آنها موفق به زنده ماندن از دهه 1960 نشده اند. این محصول سال ۱۹۹۹، مدلی با بندهای چسبی و کفی برجسته میخ مانند داشت، که موردتوجه بسیاری از هنرمندان قرار گرفت.

رودولف که متوجه زمختی تلفظ نام رودا در زبان آلمانی شده بود، نام شرکت خود را به «پوما» که یکی از نژادهای یوزپلنگ است و به دلیل سرعت بسیار زیادش شهرت دارد، تغییر داد. دلیل این نام گذاری قهرمانی دوندگان دو با این کفش ها بود، اما نام پوما بر گرفته شده از یک گربه سان بومی قاره امریکا است. این دو برادر در سال ۱۹۴۸ کارشان را از هم جدا کردند. «جسی اونز»، دونده معروف امریکایی، توانست در این دوره از مسابقات با به پا داشتن کفش های تولیدشده در کارخانه برادران داسلر به چهار مدال طلا دست یابد. تقریباً برای یک قرن ، شهرهای کوچک آلمان که PUMA در آن تأسیس شده و هنوز دفتر مرکزی ما در آن قرار دارد ، توسط کارخانه های تولید کفش شناخته می شد.

ان زمان نام این شرکت ، کارخانه کفشسازی برادران داسلر بود. این مدل که آزادی حرکت ضربههای بدون کفش را تداعی میکند، در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مورد استفاده بازیکنان ۸ تیم (حدود ۷۲ درصد از زمان بازیها) قرار گرفت. قدرت برند PUMA’s از میراث منحصر به فرد خود در ورزش و اعتبار بالای خود در آخرین روندهای زندگی استفاده می کند. با این حال فیفا با لغو شش امتیاز در مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ و تحمیل جریمه ، شیرهای ناپذیر را مجازات می کند. و این نیز به موقع است: به لطف رسانه های در حال ظهور ، نوار قالب را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد! هاینز فوترر در حالی که کفش دویدن PUMA را با زمان شگفت انگیز 10.2 ثانیه پوشیده بود ، رکورد 100 متر جهان را در یوکوهاما ژاپن می شکند. پوما دائما قراردادهای کوتاهمدت با عرضهکنندگانش منعقد میکند که یعنی در هر زمانی میتوانند محل و کارگران را ترک کنند – اگر بتوانند منبع ارزانتری در جایی دیگر برای محصولاتشان پیدا کنند.