تاریخچه طراحی لوگو و برند پوما :: کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات

گروه سرگرمیMonarchy/Regency مالکیت 32 درصد از شرکت پوما را دارد. به سرعت 80 درصد از کفش های فوتبال با این تکنولوژی تولید می شدند. در حالیکه مدیرعامل شرکت یوخن زایتس معتقد بود که شرکت سرگرمی می تواند با تلاش های بازاریابی خود به پوما کمک کند. آدولف داسلر شرکت خود به نام ادیداس ( ترکیبی از نام مستعار آدی و سه حرف اول نام خانوادگی او) را راه اندازی کرد. رادلف داسلر فروشگاه خود با نام Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler را راه اندازی کرد. او سومین مدال طلای خود را بدست آورد زیرا جامائیکا رکورد جهان را در رله ۴ ۱۰۰ ۱۰۰ متر در ۳۷٫۱۰ ثانیه شکست ، ۰٫۳۰ از مارک ایالات متحده آمریکا که ۱۵ سال قبل از آن تعیین شده بود ، برد.

در دسامبر 1992 سهامدار عمدۀ شرکت،Proventus، سرمایه شرکت پوما را 500 میلیون مارک آلمان افزایش داد. شرکت در یک بازار راکد با چرخه های تولید به طور فزاینده سریع که منجر به افزایش هزینه های تحقیق، توسعه و بازاریابی به علاوۀ کاهش های مداوم قیمت های مدل های قدیمی تر رقابت کرد. Renaldo Nehemia قهرمان دو میدانی، سه رکورد جهانی را در دو با مانع بین سال های 1979 و 1981 با استفاده از کفش های شرکت پوما شکست. دوایت استون، قهرمان پرش ارتفاع، که از کفش های شرکت پوما استفاده می کرد، سه بار رکورد جهانی را بین سال های 1973 تا 1976 شکست.

یکی از مشهورترین ورزشکاران در بازی های تابستانی قهرمان دو سرعت جامائیکایی اوسین بولت است. نیمی از ورزشکاران شرکت کننده در المپیک 1928 آمستردام کفش های داسلر را به پا داشتند. بولت، اولین دونده دارای رکورد ۱۰۰ و ۲۰۰ متر جهان در بازی های المپیک است. در سال 1960 تکنولوژی جدیدی برای کفش های فوتبال معرفی کرد. 2010: پوما از اولین کیت فوتبال قارهای جهان، با نام کیت وحدت رونمایی کرد. او به سبک معمولی ورزشکار PUMA ، چهار سال بعد ، هنگامی که رکورد جهانی در رله 4×100 متر را به نام خود ثبت کرد ، به موفقیت می افزاید. انواع دوچرخه کوهستان ، کورسی و شهری مناسب اقایان ، بانوان و کودکان با قیمت های متنوع ، برترین لباس های زنانه و مردانه متناسب با انواع سلیقه ها شما میتوانید به سادگی چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ممکن مرسوله را دریافت کنید.

در سال 1952 تیم امدادی 4000 متر زنان آمریکایی موفق به کسب مدال طلایالمپیک با کفش های پوما شد. در اوایل دهۀ 1980 مارکوس آلن، ستارۀ فوتبال آمریکا در تیم اوکلند ریدرز، به علاوۀ بازیکن های فوق العادۀ بیسبال، جیم رایس و راجرز کلمن، هر دو از تیم رد ساکس و جورج برت از تیم کانزاس سیتی رویال کفش های پوما را مورد حمایت قرار دادند. این حقیقت موفقیت آمیز نوآوری دیسک در کفش های جدید پوما در سال 19922 تعهد گرانی بود که به مشکلات شرکت پوما افزود. این یک سال است که PUMA با موفقیت و مخالفت در کنار شرکای ما قرار می گیرد. بازی هایالمپیک در سال 1952 در هلسینکی موفقیت چشمگیری برای پوما بود و بازار انگلستان به روی شرکت جوان باز شد.