تاریخچه طراحی لوگو و برند پوما :: کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات

تا کنون بیش از 2000 فروند از این بالگرد ساخته شده و همچنان سوپر پوما و کوگار در حال تولید هستند. ورزشکاران آلمانی در سال 1928 و در بازی های المپیک از کفش های تولیدی این کارخانه استفاده کردند و این باعث افزایش شهرت آنها شد. این شرکت در بیانیه رسانه ای خود اعلام کرد که Ultraweave پس از سال ها آزمایشات مستمر و سنگین لباس های ورزشی پوما توسعه یافته و در واقع یک پارچه بسیار سبک است که برای دستیابی به عملکرد بهینه مهندسی گردیده است. دو نمونه از ان همکنون در دسترس است. این تکنولوژی جدید در 6 اکتبر آغاز به کار کرد و پیراهن های ورزشی ساخته شده با آن توسط تیم ملی فوتبال مردان ایتالیا در بازی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا در برابر اسپانیا مورد استفاده قرار گرفت. این فروشگاه یکی از سی و پنج فروشگاه لباس در محله ولیعصر تبریز میباشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند قلعه شادی اطلس و مرکز خرید اطلس و همچنین رستوران دکتر نیک، هایپر می، شهربازی قلعه شادی، کافی تایم و چرم درسا اطلس قرار گرفته است.

یکی از زیبا ترین خرید ها برای کودکان است! ورزشکار پوما و سریع ترین مرد جهان، اوسین بولت (Usain Bolt) پس از شکستن رکورد جهانی ۱۰۰ و ۲۰۰ متر در بازیهای المپیک بیجینگ سال ۲۰۰۸؛ در المپیک لندن ۲۰۱۲ نیز توانست ۳ مدال طلا کسب کند. هدف از طراحی این فناوری، تولید سریع ترین پیراهن های ورزشی مختص فوتبال است. لوکاکو یکی از برترین مهاجمان جهان است و در این سن کم بالاترین گلزن تیم ملی بلژیک است. موتور جدید مصرف کمتری داشت و این نسخه تا 17 % برد بیشتری داشت . بالگرد AS 532 که با کد کوگار شناخته می شود نسخه توسعه یافته بالگرد سوپر پوما است .این نسخه یک متر کوتاه تر است و در الی که سوپر پوما تا 24 سرباز نیز حمل میکند کوگار میتواند تا 20 سرباز حمل کند و اگرچه کوچکتر است و دارای همان موتور سوپر پوما ولی دارای اونیک پیشرفته و کابین با پنچ تا شش نمایشگر رنگی است ودارای هشدار دهنده راداری و سامانه اختلالگر فروسرخ است .این جایگزین سوپر پوما شد و همچنان در خط تولید است.

AS 332A: نسخه غیر نظامی عمومی با توان حمل 24 مسافر که اولین نسخه تولید سوپر پوما است. SA-330F:نسخه غیر نظامی با ظرفیت 17 مسافر برای شرکت های حمل و نقل . بدنه کشیده تر شده بود و ظرفیت حمل تا 24 نفر و برای بار به تا 4 تن در خارج بدنه افزایش یافت. این نسخه که با نام SA-332 سوپر پوما توسعه یافت در سال 1975 به نمایش گذاشته شد و در سال 1987 وارد خدمت شد . این کفش برای بهار 2018 روانه بازار می شود. این برند قبلا هم برای اولین بار از سلنا گومز در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده بود و این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ این کفش ورزشی جدید از این چهره هالیوودی سرشناس استفاده کرد.

این شرکت همچنین بر اساس مفاهیم بازاریابی نوآورانه خود بر روند تحقیقات تمرکز بیشتری نمود، که پیش از این نادیده گرفته شده بود و به نوعی باعث رکود گذشته پوما شده بود. البته ایتالیا و آدیداس در گذشته های دور سابق همکاری با یکدیگر را در کارنامه دارند و آدیداس از سال 1974 تا 1978 مسئولیت تولید پیراهن ایتالیا را بر عهده داشت. پوما از سال 2008 اسپانسر رسمی لباس تیم ملی ایتالیا بوده است و این شرکت در ماه مارس سال 2015 قراردادی هفت ساله با فدراسیون فوتبال آتزوری نیز امضا کرد. در این رویکرد، طراحی منحصربهفرد و استفاده از فناوریهای نوآورانه در تولید محصولات، در دستور کار تولیدکنندگان این برند قرار گرفته است. پیراهن های Ultraweave علاوه بر عملکرد و دوام بالا و قابلیت تنفس مناسب، از ویژگی های تنظیم حرارتی هم بهره می برند؛ بنابراین عملکرد مطلوب بازیکن را در شرایط سخت تضمین می کنند.