تاریخچه طراحی لوگو و برند پوما :: کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات

پوما اسپانسر تیم ملی ایران در جام جهانی۲۰۰۶ بود. گریزمان تیم خود را به پیروزی رساند و دومین عنوان جام جهانی را به فرانسه تحویل داد. دیگر شرکت برجستۀ آلمانی نیز به عنوان اسپانسر به پوما ملحق شد. سلنا گومز نیز دیگر سفر جهانی پوماست که در سال 2017 همکاری خود با پوما را شروع نموده است. پوما (PUMA) یکی از برجسته ترین برندهای فراوری کفش، پوشاک و لوازم ورزشی در جهان است. شرکت پوما محصولات خود را در بیش از 120 کشور جهان عرضه می کند و بیش از 13 هزار کارمند در سراسر دنیا دارد. شرکت پوما محصولات خود را در بیش از 120 کشور جهان عرضه می نماید و بیش از 13 هزار کارمند در سراسر جهان دارد. گروه PPR، که از سال 2013 به نام کرینگ شناخته می شود، رهبر جهانی در پوشاک و لوازم جانبی، بیش از 60 درصد از سهام پوما را به دست آورد.

ریحانا به عنوان سفیر جهانی شناخته می گردد، ریحانا به عنوان ایده پرداز در طراحی محصولات پوما مشارکت دارد و ریحانا با پوما در بخش فراوری محصولات کلاسیک و همچنین ایده برای فراوری محصولات جدید همکاری می نماید. اگرچه نام پوما کاملاً شناخته شده بود، شرکتی که در دهۀ 1980 نیمی از میزان فروش کفش را با قیمت پایین تولید می کرد در حال حاضر با این قیمت پایین در نبرد بود. در حال حاضر هر دو شرکت در هرزوگنوراچ آلمان مستقر هستند. در حال حاضر این کمپانی آلمانی حامی اقتصادی سریع ترین مرد جهان یعنی یوسین بولت (اوسین بولت) دونده جامائیکایی است که دارنده 6 مدال طلای المپیک می باشد.

پوما برای بالا بردن کیفیت محصولات ورزشی خود همواره موفق عمل کرده است با این وجود این کمپانی در نظر دارد تا در محصولات خود ترکیبی زیبا و بی نظیر از مد و ورزش را به معرض نمایش بگذارد. برای ارتباط با مخاطبان جوان روند تنظیم ، ما همچنین توسعه یافته اند روشی منحصر به فرد برای کار با سفیران دنیای فرهنگ و مد مانند کارا دلوین و دعا لیپا. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله «سرویس نام اتریوم چیست؟ شرکت Unstoppable Domains، از رقبای ENS، مطابق اطلاعات وبسایتش بیش از ۲ میلیون دامنه ثبت شده دارد. برند پوما در ایران نیز نمایندگی رسمی دارد و شما می توانید به راحتی از این نمایندگی ها خرید کنید. فعالیت های برند پوما از سال 1924 به طور رسمی شروع شد و در طی این سال ها توانست پیروزیت های چشمگیری به دست آورد و از پیروز ترین برندهای فراوریات ورزشی جهان باشد.

بیشتر ورزشکاران پیروز آلمانی از کفش های برادران داسلر استفاده نموده بودند.در سال های بعد نیز بسیاری از ورزشکاران پیروز جهان از کفش های داسلر در مسابقات جهانی استفاده کردند که باعث محبوبیت کفش های ورزشی داسلر شد. در آوریل 2007، شرکت فرانسوی کرینگ خرید 27 درصد از سهام پوما را گفت که راستا این شرکت برای خرید کامل پوما را هموار می کرد. در می 1989، آرمین داسلر، پسر رودلف، و جرد داسلر با فروش 72 درصد از سهام خود در پوما به شرکت سوئیسی کوسا لیبرمن موافقت کردند. در سال 1959 همسر و پسران رادلف داسلر مالک بخشی از کارخانه شدند.