برند پوما – معرفی کامل این برند + تاریخچه و فعالیتهای آن

این تغییرات باعث شد پوما احتیاجات بازار را بهتر برطرف کند و در مقدار زیادی سرمایه نیز صرفهجویی کند. او به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت توپ طلایی اهدا می شود و آرژانتین را به دومین عنوان قهرمانی خود در جام جهانی پس از سال ۱۹۷۸ هدایت می کند. زایت در سال 1990 به پوما پیوست و در سال 1991 به ریاست گروه بازاریابی پوما درآمد. زایت 30 ساله با همکاری مارتین که بعدها معاون وی شد توانست یک برنامه ترتیب دهد تا پوما را به شرکتی با زیربنای مالی تبدیل کند. مدتی بعد رودلف داسلر با همکاری سپ هربرگر (Sepp Herberger) مربی تیم ملی آلمان غربی، موفق به تولید اولین کفش فوتبال با استوک پیچی شد. با حمایت مالی ورزشکاران مشهور فوتبال همچون مارادونا، پله، کرویف و ماتئوس، پوما به یکی از مهمترین تولیدکنندگان محصولات ورزشی فوتبال و دیگر ورزشها تبدیل شد، پس از آن با همکاری بوریس بکر، جوانترین قهرمان مسابقات ویمبلدون، پوما جهانی شد و رهبری بازار را در فروش راکت تنیس در دنیا به دست آورد.

پوما کفش فوتبال تولید میکند و حامی مالی تعدادی از فوتبالیستها بوده است، از جمله پله، اوزهبیو، یوهان کرایف، دیگو مارادونا، لوتار ماتئوس، کنی دالگلیش، تیری آنری، روبر پیرس، اولیویه ژیرو، مارکو رویس، مارکو وراتی، جیانلوییجی بوفون، ماریو بالوتلی و دیگو گودین. چند سال بعد پوما تولید محصولات خود را به ترکیه و شرق آسیا انتقال داد. در سال ۲۰۰۴ این کمپانی از جدیدترین محصول خود ” evoPOWER” پرده برداری کرد. در جدیدترین اعتراضات در این زمینه گروهی از جوانان کشور قطر خواهان تحریم برند «پوما» از سوی فوتبال این کشور شدند. پیراهن های باشگاه های السد، الدحیل، الریان، الوکره، الغرافه و العربی برند پوما است و این جوانان قطری خواهان بایکوت این برند از سوی این باشگاه ها در حمایت از مردم فلسطین شدند. اگر قصد دارید تمرین های پیشرفته تری را برای حوضه ی فوتبالی خود انجام دهید، سری کفش چمنی پوما به شما برای پیشرفت به خوبی کمک میکند.

به گزارش خبرگزاری فارس، شرکت ورزشی پوما این روزها به دلیل اسپانسری از فدراسیون فوتبال رژیم اشغالگر زیر تیغ قرار گرفته و تظاهرات زیادی برای تحریم استفاده از این برند ورزشی در کشورهای مسلمان به راه افتاده است. خوب است بدانید در سال 1998، هنگامی که تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی فرانسه راه پیدا کرد، این پوما بود که حامی تیم ملی ایران شد و تجهیزات و پوشاک ورزشی تیمملی را فراهم کرد. اصولا، همهی مزایای لازم برای دویدن، راه رفتن و ایستادن طولانی مدت را با هم در یک کفش خواهید داشت. در تمام این سالها آدیداس در رقابت تنگاتنگی با پوما بود تا اینکه در سال 1980 برای نخستینبار فروش کفش پوما از آدیداس پیشی گرفت. در سال 2003 نگرش پوما در تولید کفشهای ورزشکاران و دوندگان و بازار لباس تغییر یافت و با این شعار که «مردم دنیا، مردمی ورزشکار هستند.

ورود پوما به صنعت خودرو سازی کمپانی پوما با شرکت های مطرح و معروف جهان همچون فراری و دوکاتی که در حوزه تولید خودرو و موتور سیکلت، برندهایی لاکچری و لوکس به حساب می آیند، وارد شراکت شده است و مجموعه ای از کفش های تخصصی رشته اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. این کفش بیشتر مناسب آب و هوای خشک است و نمیتوانید از آن برای زمین های گل آلود استفاده کنید. شرکت پوما مسابقات و مراسم بسیاری را برای ورزشکاران و قهرمانان برپا میکرد. اوقات طلایی برند پوما زمانی بود که ورزشکاران مشترک PUMA ، مری پیترز ، بریتانیا (پنتاتلون) ، جان آکی-بوآ ، اوگاندا (400 متر با مانع) ، رندی ویلیامز ، ایالات متحده آمریکا (پرش طول) و کلاوس ولفرمن ، آلمان غربی (نیزه) همگی مدال های طلا را در بازی های المپیک کسب می کردند. چون لباس های فیک وزن بیشتری دارند،زود عرق می گیرند و همین موارد باعث می شود بازیکن ها عمل کرد کند تری داشته باشند.