برند پوما – معرفی کامل این برند + تاریخچه و فعالیتهای آن

چون پوما گربه ای است که می تواند در طول مسیری که می پیماید پرش هایی 20 متری داشته باشد و با پرش هایش طعمه ی خود را شکار کند. تقریباً 31 هزار نوجوان در سنین بین 10 و 16 سال به توپ ضربه می زدند در بالغ بر 6 هزار تیم با نام هایی مثل “Magic” “Street Attacks” “Turkish Brothers”. رویهم رفته، تقریباً 800 هزار فرد بازی 70 هزار کودک بازیکن فوتبال در بیش از 400 مسابقه تماشا کردند. بخش اعظم افت سود به خاطر هزینههای بالاتر مربوط به گسترش بود؛ فروش بیش از یک سوم افزایش یافت و به ۴۸۰.۶ میلیون یورو رسید. کفش های گاه به گاه می آید در یک طراحی مربوط به اینده از آسان مراقبت بالا. ممکن است کاربران مدل Scorecard را دیده باشند که درکنار ساعت میتواند دادههای مربوط به تناسباندام و ضربان قلب را نشان دهد.

طراحان ساعتهای هوشمند بازار عموما به توسعهی گجتهای پوشیدنی مجهز به حسگرهای پایش ضربان قلب و مقاوم دربرابر نفوذ آب توجه نشان میدهند؛ اما بهدلیل طراحی چنین ساعتهایی، عموما برای استفاده در سالنهای ورزشی مناسب نیستند.ظاهرا پوما راهکاری برای ورزشکارانی ارائه کرده است که به استفاده از ساعتهای هوشمند با بند فلزی و طلایی حین تمرینات وزنهبرداری یا تمرینات مخصوص کاهش وزن تمایل ندارند. اصولا، همهی مزایای لازم برای دویدن، راه رفتن و ایستادن طولانی مدت را با هم در یک کفش خواهید داشت. Herzogenaurach از قرون وسطی یک شهر کفش سازی بوده و طی سال ها به پایتخت کفش ورزشی جهان تبدیل شده است. هربرت هاینر مدیر اجرایی این كمپانی میگوید: «آرم و لوگوی ما همه جا به چشم خواهد آمد، دو سال است كه بیش از صد نفر در ساختمانهای جداگانه روی طرحهای جام جهانی كار میكنند. در سال ۲۰۰۳ میزان سود پوما ۱٬۲۴۰ میلیون یورو اعلام شد.

در آوریل ۲۰۰۷، شرکت فرانسوی کرینگ خرید ۲۷ درصد از سهام پوما را اعلام کرد که بدین طریق مسیر این شرکت برای خرید کامل پوما هموار شد. شاید انتخاب این نام برای این شرکت، به دلیل سرعت بالای این حیوان باشد! برای ارتباط با مخاطبان جوان روند تنظیم ، ما همچنین توسعه یافته اند روشی منحصر به فرد برای کار با سفیران دنیای فرهنگ و مد مانند کارا دلوین و دعا لیپا. ساعت هوشمند جدید در رنگهای مشکی و سفید و زرد به بازار عرضه خواهد شد.همانطورکه گفته شد، پوما نخستین ساعت هوشمند خود را با سیستمعامل Wear OS به بازار عرضه میکند؛ درنتیجه، کاربران میتوانند از گوگل اسیستنت و گوگل پی (Google Pay) و گوگل فیت (Google Fit) برای ردیابی تمرینات ورزشی استفاده کنند. این شرکت در سال ۱۹۲۴ در شهر هرتسوگنآوراخ آلمان به نام کارخانه کفش سازی برادران داسلر توسط آدولف و رودلف داسلر (Adolf and Rudolf Dassler) راهاندازی شد که در سال ۱۹۴۸ تصمیم به جدایی از یکدیگر گرفتند.

پوما همچنین حامی فردریک لیونبرگ بازیکن باشگاه فوتبال سلتیک شهر گلاسکو، یکی از بازیکنانی است که پوما حامی و به اصطلاح اسپانسر اوست. در اولین قدم به سوی نفوذ به بزرگترین بازار ورزشی مالکیت پوما شمال امریکا و علامت تجاری پوما از Proventus AB در ژانویه 1996 بود. سهام پوما در تالار مبادلات سهام فرانکفورت و مونیخ در ماه ژانویۀ 1996 ارائه شد و سهام شرکت مادر Proventus Handels AB را به 25 درصد کاهش داد. Puma در سال ۱۹۸۶ وارد بازار سهام شد و از آن پس در فهرست بورسهای فرانکفورت و مونیخ قرار گرفت. PUMA با یک کمپین تبلیغاتی پیروزی تیم برزیل را جشن می گیرد. و بیشتر سرمایه ی تبلیغات و ساخت برندینگ خود را نیز در همین راه صرف می کنند. حسگر پایش ضربان قلب در قسمت پشتی بدنهی ساعت و GPS داخلی در داخل بدنهی ساعت قرار داده شده است؛ ازاینرو، کاربران نیاز نخواهند داشت گوشی هوشمند برای دسترسی به نقشه همراه داشته باشند.