برند ورزشی پوما، دامنه Puma.eth را ثبت کرد – میهن بلاکچین

پس از این جدایی، آدولف شرکت آدیداس و رودلف شرکت پوما را تأسیس کرد و نام آن را رودا گذاشت که از حروف نخست نام و نام خانوادگیش گرفته شده بود، اما پس از مدتی و در سال ۱۹۴۸ نام شرکت خود را به پوما تغییر داد. در حالت کلّی می توان گفت که سبک محصولات ارائه شده توسّط برند پوما همواره در حال تنوّع بخشی و تغییر و تحوّل بوده و این قابلیّت را دارد که انواع سلیقه ها و نیازها را پوشش داده و با تمام علایق و سلیقه ها همخوانی داشته باشد. برند ادیداس در دهه ی ۱۹۶۰ با ۵۵۰ کارمند و کارگر بزرگ ترین تولیدکننده ی کفش ورزشی در دنیا شناخته شد.

در جام جهانی کره – ژاپن، بازیکن پوما، الحاجی دیوف، برای تیم ستارگان جام جهانی انتخاب شد. در این شهر کوچک، اختلاف دو برادر منجر به بوجود آمدن دو کنسرن جهانی شد، در این شهر اکنون تنها دو درصد بیکار وجود دارد و هرتسوگن آوراخ به یکی از شهرهای ثروتمند آلمان تبدیل شده است. همچنین کفش های فوتبال صورتی و آبی evoPOWER و evoSPEED در 72 درصد بازی ها جلب توجه می کرد و نتایج مثبتی به همراه داشت. فروش کفش فوتبال پوما با قیمت کم هم میتواند کیفیت بالایی داشته باشد! بسیاری از افراد نیسان جوک قبلی را خودرویی نامتناسب میدانستند اما همین خودرو به فروش بالایی دست یافت.

فورد پوما یک کراس اوور شهری است که از پلتفرم بسط یافتهی سوپرمینی فیستا استفاده کرده و باید با خودرویی همچون رنو کپچر رقابت کند. در ادامه به ویژگی های کفش های مردانه پوما اصل اشاره کرده و می پردازیم. این کفش های مردانه ی اصل در ساختار داخلی و همچنین جنس زیره و رویه با کفش های غیر اصل کاملاً متفاوت بوده و به گونه ای طرّاحی شده اند که دوام،طول عمر،ماندگاری و مقاومت بیشتری داشته و برای انجام انواع ورزش ها و فعالیّت های حرفه ای و تخصّصی می توان از آن ها استفاده کرد. این مدل کفش آدیداس را که بسیار زیبا و شیک طراحی شده در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید تنها کافی است به صفحه کفش مدل ریسپانس مراجعه کنید و خرید خود را به ثبت برسانید. تا پایان دهه صاحب ۱۶ کارخانه بود و روزانه ۲۲۰۰۰ کفش تولید می کرد. به همین دلیل و علم بر این موضوع، برند ها همیشه سعی کرده اند با استخدام کردن بهترین نیرو ها از بهترین مناطق دنیا، بهترین و کاربردی ترین ایده ها را دریافت کنند تا شرایطی را آماده کنند که بتوانند بهترین نتیجه را در کسب و کار و برندشان بگیرند.

امروزه این کمپانی به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده کفش و پوشاک ورزشی با برند پوما و همچنین محصولات ورزشی و تجهیزات مختلف در حال فعالیت است. پوما از ان زمان به بعد دیگر قدرت رقابت با ادیداس را نداشت و امروزه شاهد رقابت اصلی بین ادیداس و نایک هستیم. نتیجه این کار رسیدن به آلایندگی دیاکسید کربن کمتر از ۱۰۰ گرم در هر کیلومتر است. تنوع رنگ و مدل کتانی های این برند کار را برای ست کردن لباس با کفش آسان کرده است. از جمله محصولات پرطرفدار و محبوب این برند آلمانی می توان به انواع کفش مردانه پوما اصل اشاره کرد که تنها قسمت کوچکی از تولیدات این برند معروف بوده و در رنگ ها،جنس ها،طرح ها و مدل های مختلف،متنوّع و جذّابی تولید شده و به بازار جهانی عرضه می شود. ویژگی دیگر کفش مردانه پوما اصل جنس کفی های داخل آن می باشد که با طرّاحی ویژه و مخصوصی که دارد؛بسیار راحت و نرم بوده و می تواند به راحتی از پاها محافظت کرده و سلامتی و راحتی آن ها را تضمین کند.