برند ریبوک (Reebok) غزال تیزپای انگلیسی

در این مقاله برخی از ویژگی ها و معرفی کفش ریبوک اصل و اورجینال خواهیم پرداخت. در اصل DMX یک سیستم بالشتک زدایی کفش های رانینگ بود و در سال 1997 با DMX Run شروع به کار کرد. بررسی جعبه کفش که روی آن آرم یک پرچم قرمز و ریبوک آبی وجود دارد و حروف آن باید با حروف رسمی باشد،همچنین برچسب سفید روی جعبه که تمام اطلاعات کفش ریبوک اصل و اورجینال را از جمله: شماره سبک، اندازه و سایر مشخصات کفش در آن موجود است. در سال 2011 ، ریبوک نماد دلتا CrossFit را در خط تولید لباس تناسب اندام این برند معرفی کرد. REEBOK یک برند مطرح جهانی در تولید لوازم ورزشی است که استفاده از محصولات آن حس منحر به فردی را به خریداران ارائه میکند. ریبوک در سال 2013 مشارکت با شرکت بدنسازی دیگری را با نام Les Mills اعلام کرد،این قرارداد شامل ادغام کفش و لباس Reebok در برنامه های بدنسازی Les Mills و بازاریابی رسانه ای نیز بود.

همچنین برای بازاریابی محصولاتشان از این کفش ها در برخی فیلم های معروف آن دوران استفاده کردند. برای هر فعالیت ورزشی نظیر دو، فوتبال، بستکبال، والیبال و … این کفش دارای استایل خاص خود است، به این معنی که آنها را با هر مدل لباسی نمی توان پوشید. برترین مدل های کفش های کتانی مدل سال 2018 را می توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید که از برندهای بسیار معروف هستند.همانطور که فصل ها از پی هم می گذرند، مدهای قدیمی هم جایشان را به مدهای جدیدتر خواهند داد که کفش های کتانی نیز از این قائده مستثنی نمی باشند. اما نام این شرکت تغییر نکرد زیرا آن ها نمی خواستند که بازار فروش گسترده ی ریباک را از دست بدهند. جی.دبلیو فاستر و پسران نخستین نامی بود که برای این شرکت انتخاب شد اما بعدها نوههای آقای فاستر با الهام گرفتن از نام یک غزال تیزپای آفریقایی نام آن را به ریبوک تغییر دادند.

در اوایل سال 2010، ظهور فن آوری -ZigTech- و مشارکتReebok با CrossFit و مربیان مشهور در تلاش برای ظهور مجدد خود به عنوان اولین مارک تناسب اندام بود. این یک کفش ساده بود که از مارک Vetements و لوگوی Reebok Delta استفاده کرد و بدین طریق تولید یک کفش ورزشی عالی و تمیز آغاز شد. همراه وب باشید تا با تاریخچه این مارک انگلیسی آشنا شوید. تا سال 1895 کسب و کار تولید کفش فوستر از یک کارگاه کوچک به فروشگاهی بزرگ تبدیل گردید. این جمله سالها ذهن جوزف ویلیام فوستر را به خود مشغول کرده بود. کتونی های کلاسیک ریبوک افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. تا سال 1981، فروش ریبوک به 1 میلیون عدد رسید اما تغییرات زیادی برای سال آینده شرکت پیش بینی شده بود. همانطور که مشاهده می کنید، این همان کفشی است که خیلی از مادرها برای فرزندانشان خریداری می کنند، چراکه هم دوام بالایی دارد و هم راحت و استاندارد می باشد.

این کفش ها طبق آخرین فناوری طراحی شده و وزن بسیار سبک و دارای تهویه قوی هوا و قسمت بیرونی آنها برای دوام بیشتر با لاستیک کربنی محکم مجهز شده اند. در سالها 1987 شاهد این بودیم که فروش محصولات ریباک از آدیداس هم پیشی گرفت و این برند توانست به نام برترین سازنده محصولات ورزشی به شهرت برسد اما این پیشتازی کم دوام بود و خیلی زود در سال 1990 آدیداس جایگاه قبلی خود را باز پس گرفت و پس از مدتی این برند آلمانی مالکیت ریبوک را از آن خود کرد و امروزه مقر اصلی آن در آمریکا قرار دارد. طرحهای این ساعتها اغلب ساده بوده و به همین دلیل میتوانید آنها را با بیشتر لباسها خود ست کنید، داشتن گارانتی معتبر بین المللی هم از دیگر مزیتهای خرید ساعتهای ریبوک است.