برند ریبوک (Reebok) غزال تیزپای انگلیسی

در سال ۱۹۸۷ ارزش سهام نام تجاری ریبوک در صنعت کفشهای ورزشی به لحاظ فروش ۴٫۱ میلیارد دلار از رقیب اصلی خود یعنی “نایک” بالاتر رفت، ولی پس از مدتی سرعت رشد فروش لوازم ورزشی ریبوک کم شد و در سال ۱۹۹۰ فروش شرکت نایک نسبت به ریبوک افزایش یافت. نموده است. بخش دیگری از فروشگاه اینترنتی روژیار کالا به تامین لوازم خودرو کاربران اختصاص داده شده است. روژیار کالا فروشگاه تازه تاسیس است که به همت جوانان ایرانی به منظور افزایش اشتغال زایی و تامین کالاهای اساسی مردم ایران راه اندازی شده است. فاستر اند سانز در شهر بولتون، بریتانیا تاسیس شد. فاستر و با نام جی.دبلیو.

آنها نام ریباک را، در لغتنامهای پیدا کردند، که جو فاستر در دوران نوجوانی، در یک مسابقه برنده شده بود. به یک فروشگاه رسمی بروید و کفی کفش خود را با همان مدل در فروشگاه مقایسه کنید. راحتی: این امر به کفی کفش، زیره کفش، محافظ قوسدار و لایه گذاری (کوشن) کفش بستگی دارد که در بخشهای مختلف داخل کفش فراهمشده است. اما این پایان ریباک نیست و نخواهد بود زیرا در سال های اخیر ما شاهد تولیدات بسیار جالب و جذابی از این شرکت با سابقه بوده ایم که نظر بسیاری از ورزشکاران را به خود جلب کرده است. ریبوک، یک برند بین المللی در زمینه تولید کفش و پوشاک ورزشی است.

بسیار قبلتر از آنکه شرکت در حال رشد فوستر و پسرانش مشتریان بین المللی پیدا کند، ورزشکاران و قهرمانان ملی بریتانیا از آنها خریداری میکردند. محصولات ریبوک در حال حاضر در بیش از صد و هفتاد کشور دنیا در دسترس بوده و از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان مستقل و وابسته به برند در این کشورها توزیع می شوند. این کفش بی نهایت راحت می باشد. در اواخر دهه هشتاد برند ریباک به تولید کفش های ورزشی حرفه ای برای لیگ بسکتبال امریکا روی آورد و ستارگانی مثل شکیل اونیل کفش های برند ریباک را می پوشیدند. در طول دهه 60 و 70 در انگلستان به تولید کتانی های اسنیکرز ادامه دادند. ریبوک در اواسط تا اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 دچار رکود شد.

این برند انگلیسی، تأسیس شده در سال 1890، چندین روش مختلف برای بازاریابی کفش های خود ارائه کرده است. کفی کفش: این قسمت برای راحتی پاست. کفی کفش ریبوک به شما خواهد گفت که آیا آن ها اصل هستند و یا نه. معنای ریبوک به فرهنگ لغت آفریقای جنوبی برمی گردد و به معنای غزال یا آهو می باشد.این نام به آفریقایی rhebok خوانده می شود. در این مطلب نگاهی به برند ریبوک چگونگی تاسیس، تاریخچه و طراحی آن می اندازیم. در سال ۱۹۸۲ ریباک کفش های زنانه ایروبیک را ابداع کرد که باعث موفقیت روزافزون این برند شد. وینس ویلیامز ستاره تنیس در سال ۲۰۰۰ قراردادی با ریبوک امضا کرد و در المپیک و ویمبلدون همان سال از کفش های ریباک استفاده کرد. بنابراین امکان جعل این کفش ها زیاد است. پس از این ادغام طرح های فوق العاده ای از این برند مشاهده کردیم و خب دلیل آن هم کاملا مشخص بود.