برند ریبوک – معرفی کامل این برند + تاریخچه و سرگذشت آن

رویه چرم کفش ریبوک باعث میشود پا عرق نکند و بوی بد نگیرد. در انتخاب کفش شما به هیچ وجه نباید راحتی را فدای زیبایی کنید زیرا پا قلب دوم بدن ماست و در نتیجه مراقبت از آن به منزله تپیدن نبض زندگی خواهد بود پس حتما کفشی انتخاب کنید که به شما حس راحتی را القا کند. وزن کفش استاندارد بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ گرم می باشد، همچنین باید ۲ سانتیمتر بین انگشتان پا تا نوک کفش فاصله باشد. از نظر انعطاف پذیری خیلی مهم است که کف کفش مناسب قوس پاهای شما باشد، زیرا اگر اینگونه نباشد به تدریج دردهایی در ناحیه تاندون آشیل یا عضلات پشت ساقتان احساس می کنید.

همچنین زیره آن نیز باید قوس داشته باشد تا جلوی ضربه های اضافه را بگیرد. در تولید این کفشها آزمایشات زیادی نیز توسط فیزیولوژیستها صورت گرفت که نتایج بدست آمده از آنها به ریبوک در تولید بهینهترین کفش برای ایروبیک کمک کرد. برای اینکار ابتدا با در مورد برندهای خوب مطالعه کنید سپس وقتی از کیفیت یک مارک مطمئن شدید به دنبال زیباترین آن بروید. برندی که پیشینه تاریخی زیادی دارد و با فعالیت مداوم موقعیت و جایگاه خود را یک شبه به دست نیاورده است بلکه این مارک بریتانیایی در میان همه دوستداران ورزش و مردم با زحمات فراوانی کسب موفقیت کرده و محصولات خود را به فروش رسانده است. شرکت در حال پیشرفت بود. ریبوک که در سال 1985 رسما یک شرکت آمریکایی به شمار میرفت، عرضه اولیه خود را در بورس نیویورک با نماد RBK آغاز کرد.

آدیداس که پیش از این ریبوک را در سال 2005 به مبلغ 4 میلیارد دلار خریداری کرده بود، حالا این برند تولید کننده پوشاک ورزشی را به مبلغ 2.5 میلیارد دلار به شرکت مدیریت برند آمریکایی «Authentic Brands Group» میفروشد. زیرا شرکت کاملا نیاز به یک تغییر کلی داشت ، در واقع نیاز به یک شوک داشت که به تن نیمه جان برند ، جان تازه و دوباره ای ببخشد. در این نوشته انواع مختلفی از بهترین کفش های پیاده روی جهان، اسکیچرز، اسپرت و … ☑️ در این مقاله بهترین کفش های زنانه برای پیاده روی را بررسی کردیم، اگر این محصولات مورد توجه شما قرار گرفته است حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. بهترین کفش پیاده روی حرفه ای زنانه 2022 ؛ انتخاب یک کفش مناسب که هم ظاهر خوبی داشته و هم برای پیاده روی طولانی مناسب باشد واقعا کار سختی است. اما خب از ظاهر هم نمی شود چشم پوشی کرد زیرا وجود یک کفش ورزشی زیبا در جاکفشی انگیزه بیشتری برای ورزش کردن به شما می دهد.

برند تجاری ریبوک (Reebok brand) در سال ۱۹۵۸ توسط دو نوه بنیانگذار کفشدوزی ایجاد شد و نام آن را با الهام از یک غزال آفریقایی، “ریبوک” نامیدند که نهایتا با کمپانی “فاستر و پسران” ادغام گردید. در ادامه ریبوک به مجموعه ای از برندهای تلاشگر تحت مراقبت «Authentic» از جمله «Brooks Brothers» و «Forever 21» ملحق خواهد شد. همچنین کفش های سبک با توجه به جنسی که دارند گردش هوا در آن ها بهتر انجام می شود و پاهای شما داغ نمی کند. هر محصول ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد، مثلا اگر کفش پیاده روی را برای کوه نوردی می خواهید باید دنبال محصولات مقاوم بگردید اما مثلا اگر کفش را برای پیاده روی روزمره در خیابان می خواهید یک محصول سبک و راحت نیز می تواند کار شما راه بیندازد.