بااینحال، تعداد آنها هرروز کمتر میشود

اما این تمام موفقیت های برند پوما نبود چرا که پوما در همین سال، شکستن رکورد دومیدانی ۱۰۰ متر جهان در یوکوهاما ژاپن، توسط هاینز فوترر (Heinz Fütterer) را جشن گرفت. پوماها غرش ندارند اما از صوت و فریاد برای برقرار کردن ارتباط استفاده میکنند. در طی قرن ۲۰ تعداد زیادی از پوماها در قسمتهای مرکزی و شرقی آمریکای توسط کشاورزان و مزرعهدارها کشته شدند چرا که نمیخواستند این پوماها احشام آنها را بکشند. در سال ۱۹۵۰ در اولین مسابقه فوتبال پس از جنگ جهانی در برابر سوئیس، تعداد زیادی از اعضای تیم ملی آلمان غربی کفشهای فوتبال پوما به پا داشتند. بازیکن فوتبال حرفه ای سابق، تجربه بین المللی گسترده ای نزدیک به 20 سال در لوازم ورزشی و صنعت کفش را به پوما آورد. طی سال ها، این برند همواره در معرفی و ارائه نوآوری ها در حوزه تولید کفش پیشگام بوده است. همچنین کفش های فوتبال صورتی و آبی evoPOWER و evoSPEED در 722 درصد بازی ها جلب توجه می کرد و نتایج مثبتی به همراه داشت.

PUMA در سال ۲۰۰۶ در دنیای گلف اثری از خود نشان داد و با پوشیدن لباس ، کفش و لوازم جانبی شیک و آماده برای کار در رده ها قرار گرفت که به گلف بازان از هر سطح کمک می کند از بازی لذت ببرند و با اطمینان و سبک بازی کنند. Speed Cat بهزودی توانست با تکیه بر ظاهر خلاقانه و شیک خود وارد دنیای مد شود. نظرات خود را با کجارو در میان بگذارید. با این حال پله پس از دریافت ۱۲۰۰۰۰ دلار برای پوشیدن FORMSTRIPS، درخواست نمایندهی پوما، هانس هنینگسن، مبنی بر افزایش آگاهی و تصویر پوما را پذیرفت.

علاوه بر تأمین کنندۀ اصلی، پوما حق بازاریابی خود را افزایش و گسترش داد. همچنین آنها میتوانند خود را به خوردن حیوانات ریز چون جوجه تیغی، گرگ صحرایی، خرگوش، گورکن، سنجاب و راکون راضی کنند. یک شرکت آلمانی به نام پوما که تولید کننده محصولات ورزشی است هم اکنون یکی از برجسته ترین ها در جهان به شمار می رود. با حضور حضوری تقریباً ۴۰٪ در تمام مسابقات ، پنج تیم شریک شرکت کننده PUMA با کیت های خود که از فناوری پوشاک ACTV Thermo-R ما برخوردار هستند ، دید خوبی دارند. این امر پوما را قادر به ارائۀ طیف کاملی از محصولات گلف به مصرف کننده کرد و سبب شد تا پوما نقش مهمی در بخش گلف داشته باشد. از دیگر مشخصههای اصلی آنان میتوان به صورت گرد، دم بلند و گوشهای تیز اشاره کرد. برند پوما به صورت رسمی توسط رودلف داسلر تاسیس شد که در ابتدا با عنوان دیگری نامگذاری شده بود ولی بعدها به پوما تغییر نام داد.

ولی شما همین قدر بدانید که رودلف داسلر با بنیان گذار ادیداس برادر بودن و با هم برند ادیداس را اداره می کردن تا وقتی که سر قضیه ای تصمیم به جدایی گرفتن و رودلف داسلر از برادرش جدا شد و شرکت پوما را تاسیس کرد. آدولف با استفاده از نام مستعارش – آدی – و سه حرف اول نام خانوادگیش، شرکت پوشاک ورزشی خود را به نام آدیداس تاسیس کرد. در همین سال این برند در مسابقات جام جهانی فوتبال بار دیگر حضور پررنگ خود در دنیای ورزش را به اثبات رساند. در ایالات متحده، شکار در بسیاری از ایالتهای غربی مجاز است اما به هرحال کالیفرنیا آن را در مصوبهای در سال ۱۹۹۰ ممنوع کرد. پوماها زمانی از فاصله اقیانوس آرام تا اقیانوس اطلس در مناطق مختلف دیده میشدند اما بر اساس سازمان محافظت از طبیعت، تمدن ۲۰۰ ساله در سواحل شرقی آمریکای شمالی باعث از بین رفتن آنها شده است.