این کمپانی دارای ۱۰

کفش کتونی پوما مدل Match یکی از مدل های پرطرفدار برند پوما در میان زنان و مردان است. • ۲۰۱۴: ریحانا مدیر خلاقیت پوما نام گرفت تا بر جهتگیری خط تولید پوشاک زنان نظارت کند، و به عنوان سفیر این برند، به ورزشکاران مشهوری نظیر اوسین بولت و ماریو بالوتلی بپیوندد. در همین سال محصول جدید پوما با نام “SPEED BOOT V1.06” به بازار معرفی شد که در زمان خود سبک ترین کفش فوتبال جهان محسوب می شد. جالب است بدانید که خرید کفش فوتبال پوما در نسخه ی جدید یکی از پرطرفدار ترین کفش های این برند بوده که درصد بالایی از فروش را به خود اختصاص میدهد! نسخه اصلی این مدل در سال ۱۹۹۸ بهعنوان کفشی ضد آتش برای رانندگان فرمول یک طراحی شده بود. اگر قصد خرید کفش فوتبال پوما در هر نسخه از مدل های تولید شده را دارید، پیشنهاد میکنم قبل از آنکه برای خرید اقدامی داشته باشید آنا را به خوبی بررسی کنید.

برای وزن کفش ها باید بگویم که به علت بزرگتر بودن، کفش های مردانه کمی گران تر هستند اما برای الیاف کفش، جنس رویه، لایه های فیبر دار کربنی، زیره ی های آجدار و انواع استوک ها، کیفیت یکسانی در نظر گرفته شده است. PUMA ثابت می کند که چالش هایی که باید برای ما اتخاذ شود هنگامی که برای اولین بار با ورود قایق بادبانی Il Mostro به یکی از طولانی ترین و سخت ترین مسابقات قایقرانی در جهان – مسابقه اقیانوس ولوو – راه می رویم. یکی از زیبا ترین خرید ها برای کودکان است! CELL Alien یکی دیگر از مدل های پرطرفدار از کفش مردانه پوما است که ترکیب رنگی آن بسیار زیبا بوده و قابلیت هماهنگی با هر استایلی را دارد. یکی دیگر از مدل های کفش پوما، مدل سوئد است. این کفش ها از رویه های محکم و کناره های قطور ساخته شده که قالب کلی کفش را به خوبی کفش میکند.

پوما یکی از برندهای صدرنشین پس از ریباک، آدیداس و نایک است. پوما یکی از برندهای صدرنشین پس از ریباک، ادیداس و نایک است. زیرمجموعه زنانه (Woman Collection) این برند از طرحها و رنگهای مختلفی طراحی شده که باب سلیقه یک بانوی خوشپوش و خوشاستایل باشد؛ به طوری که با در دست داشتن آن ظرافت و آراستگی را برای آنها به ارمغان آورد. طراحی کفش های مردانه پوما در سطح ادیداس و نایک حرفه ای طراح شده است و کیفیت بشدت بالایی دارد. البته کار به همین جا ختم نمی شود و برند پوما در این چند سال با تولید قایق های بادبانی مسابقه ای در این چند سال یک قدم جلوتر رفته است و شرایطی را آماده کرده است که هر کجا که ورزشی وجود داشته باشد حتما نماد پوما در آن جا دیده شود. به طور کلی کفش های پوما دارای مدل های مختلفی می باشند که می توانند با هر استایلی هماهنگ شوند.

طراحی این مدل کفش به گونه ای است که باعث تمایز این مدل با سایر مدل های کفش های برند پوما شده و در میان افراد مختلف بسیار محبوب و معروف می باشد. علاوه بر اینها نکته ای که بسیار جالب توجه من بوده، استفاده ی پوما از رنگ های خاص در طراحی کفش هایش است که به زیبایی طراحی استایل شما کمک میکند! البته طراحی ساختار کفش مردانه ی این برند نسبت به زنانه کمی کشیده تر، پهن تر و بزرگ تر است و حتی در سایز بندی ها از قالب های حجیم تری استفاده میکند. البته قیمت کفش فوتبال پوما در انواع ورژن های تولید شده برای مردانه هم متفاوت بوده و وزن های متفاوتی دارند. در جام جهانی کره – ژاپن، بازیکن پوما، الحاجی دیوف، برای تیم ستارگان جام جهانی انتخاب شد.