از برند پوما (puma) چه میدانید و سرگذشت آن چه بود؟

افزونبراین، پوما ساعت هوشمند خود را با مجموعهای از واچفیسهای جدید به بازار عرضه میکند. پوما،سوپر پوما و کوگارد در 40 ارتش جهان خدمت میکند و فراگیر ترین و پرکاربردترین بالگرد ساخت اروپا تا کنون است که در کنار بالگرد های چون یو اچ1، یو اچ60 و یا میل 8 و 17 بالگرد از جمله بالگردهای پرفروش جهان است . Tommie Smith ، ورزشکار PUMA نیز در ۲۰۰ متر طلا می گیرد و هیجان ایجاد می کند: او و هم تیمی اش جان کارلوس (برنز) مشت های خود را با دستکش سیاه بالا می برند ، به تبعیض آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها در ایالات متحده ، آپارتاید و نژادپرستی اعتراض می کنند.

او تاریخچه فوتبال را می نویسد و “بازیکن مسابقات” و عنوان “فوتبالیست سال اروپا” را برای دومین بار متوالی به دست می آورد. این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ کفش ورزشی زنانه جدید بااین برند همکاری کرده است. این برند قبلا هم برای اولین بار از سلنا گومز در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده بود و این بار هم برای دومین بار برای تبلیغ این کفش ورزشی جدید از این چهره هالیوودی سرشناس استفاده کرد. سلنا گومز قبلا هم برای اولین بار در کمپین تبلیغاتی برند پوما Puma شرکت کرده بود. در ادامه عکس های زیبای این کمپین تبلیغاتی را گردآوری کرده ایم. پله با بوت های پوما همه نگاه های دنیای ورزش را به سمت خود خیره کرد. همانطور که مارک و محصولات PUMA در سراسر جهان طنین انداز می شوند ، نیاز به تمرکز بر روی ورزش ، سفیران ، تأثیرگذاران ، شرکای همکاری و سیستم عامل های ارتباطی که بیشترین اهمیت را در بازارهای مختلف دارند ، افزایش می یابد.

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد به زودی فدراسیون فوتبال ایتالیا با کمپانی پوما قطع همکاری خواهد کرد و از سال آینده ساخت لباس های خود را به دست کمپانی آدیداس خواهد سپرد. رویه های این کفش از مش و چرم مصنوعی بوده که دوام، نرمی و سبکی را ارائه می دهند. چارچوب اصلی این پیراهن تنها 72 گرم وزن دارد. برخی از افراد برای شروع کسبوکار خود ترجیح میدهند شریک خود را از میان اعضای خانواده خود برگزینند که هم قابل اعتمادتر است و هم مزایای بسیاری نسبت به غریبهها برای هر دو طرف دارد. فروشگاه اینترنتی چارسونِت با بیش از 6 سال سابقه فعالیت به عنوان یکی از فعالان عرصه کفش و لوازم ورزشی همواره با تضمین اصالت و سلامت کالا سعی دارد تجربه خریدی لذت بخش را برای شما عزیزان رقم بزند.

برای PUMA ، در کنار یک محصول موفقیت آمیز ، این یک پرش بی انتها است. ما با بهره گیری از این فناوری می توانیم ضمن کاهش وزن لباس ها و تجهیزات ورزشی بازیکنان، بر محدودیت های عملکردی موجود نیز غلبه کنیم». ایتالیا بعد از سالها و زیر نظر روبرتو مانچینی شرایط خوبی پیدا کرده و از مدعیان موفقیت در جام جهانی 2022 نیز محسوب می شود. نمادپوما روی تمام محصولات پوما خودنمایی می کند. در ضمن قرار است تیم ملی فوتبال زنان ایتالیا نیز از این لباس ها استفاده کند. پوما مجموعه ای تحسین برانگیز از کفش ها، پوشاک و تجهیزات ورزشی را برای استفاده در موقعیت ها و فعالیت های مختلف و رشته های ورزشی متنوع تولید و عرضه می کند. پیراهن های Ultraweave علاوه بر عملکرد و دوام بالا و قابلیت تنفس مناسب، از ویژگی های تنظیم حرارتی هم بهره می برند؛ بنابراین عملکرد مطلوب بازیکن را در شرایط سخت تضمین می کنند.