از برند پوما (puma) چه میدانید و سرگذشت آن چه بود؟

در ژانویه ۲۰۱۴ پوما و باشگاه آرسنال بر سر مشارکت بلندمدت توافق کردند که این امر حاکی از بزرگترین قرارداد در تاریخ هر دو سازمان است. «جسی اونز»، دونده معروف امریکایی، توانست در این دوره از مسابقات با به پا داشتن کفش های تولیدشده در کارخانه برادران داسلر به چهار مدال طلا دست یابد. با انتصاب شمایل سرگرمی و فرهنگی شاون کارتر ، معروف به Jay-Z ، به عنوان مدیر خلاق بسکتبال ، PUMA بسکتبال را از دریچه فرهنگی می بیند. امروزه پوما مجموعه ای تحسین برانگیز از کفش ها، پوشاک و تجهیزات ورزشی را برای استفاده در موقعیت ها و فعالیت های مختلف و رشته های ورزشی متنوع تولید و عرضه می کند و «الکساندر مک کوئین» و «حسین چالایان» که از معروف ترین موفق ترین طراحان لباس در دنیا هستند، با این شرکت همکاری نزدیکی دارند. ۲۰۱۵ یک تیم موفق دیگر را اعلام کرد: فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) و PUMA وارد یک مشارکت جامع جدیدی می شوند که فعالیت ما را تا دهه آینده به عنوان شریک اصلی FIGC نشان می دهد.

ورزشکار دوی 800 متری زنان لینا رادکه اولین ورزشکاری بود که موفق به کسب مدال طلا با این کفشها شد. اولین شبک basketball بسکتبال PUMA پس از تقریباً ۲۰ سال ، بازی Clyde Court Disrupt است. در فوتبال ، تیم های همکار ما در پایان فصل فوتبال ۲۰۱۶/۱۷ برخی از بزرگترین جام های جهان را بدست آوردند: بوروسیا دورتموند جام DFB آلمان را ربود ، در حالی که آرسنال FC ادعا کرد جام حذفی و Chivas مکزیک عنوان ۲۰۱۷ Liga MX Clausura را کسب کرد. این بزرگترین معامله در تاریخ PUMA و آرسنال است. این همکاری بزرگترین معامله تاریخ هر دو کمپانی محسوب میشود. پوما یکی از زیرمجموعههای شرکت فرانسوی کرینگ (Kering) محسوب میشود. از آن لحظه به بعد ، تاریخچه ورزش و تاریخچه این شرکت جدایی ناپذیر شدند. «اوسین بولت»، دونده جاماییکایی و سریع ترین مرد جهان، کفش ورزشی پوما را به پا می کند و حامی اصلی کفش های ویژه ورزش دوی پوما است.

و این نیز به موقع است: به لطف رسانه های در حال ظهور ، نوار قالب را می توان در سراسر جهان مشاهده کرد! یکی از ستارگان فوتبال به نام Torero ظهور کرد و جالب است که او نیز در مسابقات خود با کفش های پلو شرکت کرد و همین مسئله باعث شد تا سهام این شرکت روز به روز ارزش بیشتری پیدا کند. Herzogenaurach از قرون وسطی یک شهر کفش سازی بوده و طی سال ها به پایتخت کفش ورزشی جهان تبدیل شده است. PUMA می تواند به یک تاریخ خارق العاده و پر از نوآوری ها ، طرح ها و محصولات نگاه کند.

آن ها تصدیق می کنند که زنان نه تنها به عنوان طراحان مد برای الهام گرفتن از لباس ورزشی برای سبک روزمره خود ، بلکه آنها به طور فزاینده ای در فعالیت های ورزشی در سراسر جهان شرکت می کنند. همچنین در مراکز پیشرفته توزیع در سراسر جهان سرمایه گذاری می کنیم تا از اهداف رشد خود حمایت کنند. همین طور از زندگینامه و نحوه ی تشکیل شرکت پوما گفته شد. در همان سال، اولین کفش فوتبال پوما، به نام اتم (Atom) عرضه شد. در سال ۱۹۵۰ در اولین مسابقه فوتبال پس از جنگ جهانی در برابر سوئیس، تعداد زیادی از اعضای تیم ملی آلمان غربی کفشهای فوتبال پوما به پا داشتند.