از برند پوما (puma) چه میدانید و سرگذشت آن چه بود؟

شماره پیراهن و لوگوی برند پوما نیز به نمایندگی از خورشید درخشان آفریقا، به رنگ زرد درآمده است. پله در حالی که برای سومین بار متوالی در المپیک حضور پیدا می کند این بار نیز با کفش های پوما ظاهر می شود. در مجموع او شش بار قهرمان گرند اسلم ، ۹ بار ویمبلدون شد و هفت بار برنده جایزه بهترین قهرمان WTA سال شد. در همان سال ، ما با “Catsuit” سخت پوست خود سر و صدا در سراسر جهان ایجاد کردیم ، و او در ویمبلدون برنده شد ، برای اولین بار در حرفه خود به عنوان شماره یک در جهان قرار گرفت. این شرکت با عنوان PUMA AG به سهام عمومی عرضه می شود و سهام PUMA در بورس سهام مونیخ و فرانکفورت مورد معامله قرار می گیرد. ۲۸ سال پس از تأسیس شرکت خود ، برادران داسلر از پا افتادند و راه های جداگانه ای را رفتند.

برادران در سال ۱۹۱۹ کارخانه خود را در خانه والدین خود راه اندازی کردند و در سال ۱۹۲۴ به مرکز مناسب آن نقل مکان کردند. علاوه بر کارخانه کفش برادران داسلر (Gebr. در رویدادی دیگر، پس از شکلگیری یک اتحادیهی مستقل در یکی از عرضهکنندگان مکزیکی پوما، این شرکت سفارش از این کارخانه را کاهش داد. سال ۱۹۷۳ بسکتبالیست معروف، والت کلاید فریزر (Walt Clyde Frazier) یک جفت کفش جیر اختصاصی برای خود سفارش داد. افتخارات پوما یکی پس از دیگری به وقوع می پیوست و این امتیاز ویژه ای بود تا محصولات پوما، برتری خود را به رخ جهانیان بکشد.

نمادپوما روی تمام محصولات پوما خودنمایی می کند. پپ از PUMA چه در داخل زمین و خارج از زمین پشتیبانی می کند ، و همچنین تخصص و دانش فنی خود را به PUMA Football برای توسعه نوآوری در زمینه پوشاک و کفش وام می دهد. ” این باعث می شود ما علاقه مند به طراحی ، توسعه ، فروش و بازاریابی کفش ، پوشاک و لوازم جانبی باشیم. اختلافات حقوقی با سازش و کمک مالی مشترک به یک پروژه توسعه فوتبال در کشور اصلی تیم ها به پایان می رسد. چندین عضو تیم ملی آلمان غربی در اولین مسابقه فوتبال پس از جنگ این کشور ، یک پیروزی ۱-۰ مقابل سوئیس در سال ۱۹۵۰ ، این کفش را پوشیدند. پیروزی کوتاه مدت ، زیرا کفش “بیش از حد خطرناک” شناخته شده و توسط انجمن ممنوع اعلام شده است. در آخرین بازی فصل بوندسلیگا ۱۹۵۴، تیم هانوفر مقابل کایزرسلاترن به پیروزی رسید.

در فوتبال ، تیم های همکار ما در پایان فصل فوتبال ۲۰۱۶/۱۷ برخی از بزرگترین جام های جهان را بدست آوردند: بوروسیا دورتموند جام DFB آلمان را ربود ، در حالی که آرسنال FC ادعا کرد جام حذفی و Chivas مکزیک عنوان ۲۰۱۷ Liga MX Clausura را کسب کرد. او به عنوان بهترین بازیکن تورنمنت توپ طلایی اهدا می شود و آرژانتین را به دومین عنوان قهرمانی خود در جام جهانی پس از سال ۱۹۷۸ هدایت می کند. در سال ۲۰۱۰ ، PUMA به عنوان یک مارک تجاری با خرید Cobra Golf ، مارکی معروف به تجهیزات غنی از فناوری و تغییر بازی ، رشد می کند. در المپیک لندن ، ورزشکاران دوومیدانی با لباس PUMA 19 مدال کسب می کنند که تیم جامائیکا تنها ۱۲ مدال را جمع می کند.