از برند پوما (puma) چه میدانید و سرگذشت آن چه بود؟

افتخارات پوما یکی پس از دیگری به وقوع می پیوست و این امتیاز ویژه ای بود تا محصولات پوما، برتری خود را به رخ جهانیان بکشد. این شرکت 12.5 درصد باقی مانده را در سال 1997 خریداری کرد. یکی از ستارگان فوتبال به نام Torero ظهور کرد و جالب است که او نیز در مسابقات خود با کفش های پلو شرکت کرد و همین مسئله باعث شد تا سهام این شرکت روز به روز ارزش بیشتری پیدا کند. ورزشکار دوی 800 متری زنان لینا رادکه اولین ورزشکاری بود که موفق به کسب مدال طلا با این کفشها شد. این دو برادر با یکدیگر دعوا کرده و از هم جدا شدند. بعد از اینکه شرکت یک رکورد فروش سه ساله در مقایسه با سال های پیش رسید. یک سال بعد ، هایک درچسلر (پرش طول) ، دیتر باومن (۵٫۰۰۰ متر) و لینفورد کریستی (۱۰۰ متر) همگی با استفاده از سنبله PUMA DISC مدال های طلا را در المپیک بارسلونا از دست دادند.

او در سال های بعد نیز بارها و بارها کفش های پوما را پوشید و تبدیل به یکی از چهره های اسطوره ای این برند شد. در سال 2002 پوما تیم کامرون را در جام ملت های آفریقا همراهی کرد و این تیم جام را به خانه برد. در آخرین بازی فصل بوندسلیگا ۱۹۵۴، تیم هانوفر مقابل کایزرسلاترن به پیروزی رسید. در نیمۀ دوم دهۀ 1990 پوما به فعالیت های بین المللی خود تشدید کرد. تحت مدیریت یوخن زایتس شرکت فعالیتی جهت دار و اساسی ” برنامه سازگاری” که شامل کم کردن دقیق هزینه ها و سازماندهی مجدد معیارها بود را شروع کرد.

شرکت پوما مجموعه کفش هایی با نام “originals” در رنگ های مختلف و مطابق با کلکسیون منسوجات که نسل اهل مد و هوشیار و جوان را هدف قرار می داد، را توسعه داد. چشم انداز PUMA همچنین شامل توافق نامه همکاری عینک برای قاب های نوری و عینک آفتابی با Kering Eyewear است که از ژانویه ۲۰۱۶ کاملاً لازم الاجرا است. عطرهای پوما با همکاری پروکتر اند گمبل تولید میشوند. در مقاله داستان برند پوما با ما همراه باشید تا با برند پوما بیشتر آشنا شویم. این کسب و کار خانوادگی در آغاز فعالیت خود تنها دمپایی و کفش های مخصوص فعالیت در محیط بازار را تولید می کرد؛ اما برادران داسلر خیلی زود نیاز بازار را به کفش های ورزشی درک و خط تولید این نوع کفش ها را نیز در کارخانه خود راه اندازی کردند و علی رغم رکود اقتصادی در اواخر دهه 1920 میلادی، کسب و کار برادران داسلر با موفقیت همراه بود و محصولات آن ها توانست محبوبیت چشمگیری میان مشتریان کسب کند.

کمپانی پوما در ابتدا با نام داسلر ودر آغاز فعالیت خود تنها دمپایی و کفش های مخصوص فعالیت در محیط بازار را تولید می کرد؛ اما برادران داسلر خیلی زود نیاز بازار را به کفش های ورزشی درک و خط تولید این کفش های ورزشی پوما را نیز در کارخانه خود راه اندازی کردند و علی رغم رکود اقتصادی در اواخر دهه 1920 میلادی، کسب و کار برادران داسلر با موفقیت همراه بود و محصولات ورزشی آن ها توانست محبوبیت چشمگیری میان مشتریان کسب کند. پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «بوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است.