از برند پوما (puma) چه میدانید و سرگذشت آن چه بود؟

این کفش از سری کفش های فوتبال پوما نسخه ای دقیق تر است. در مقابل با تیم هایی که از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده می کنند. کفش هایی که ساختار تخت داشتند و بسیار نرم و سبک بودند. که به نظر می رسید این برند ورزشی جهانی به عنوان شریک برترFIGC در دهۀ آینده عمل می کند. پوما حامی مالی تجاری مجموعه انیمیشنهای سال ۲۰۰۲، Hungry Heart: Wild Striker بود، و پیراهنها و لباسهای ورزشی آن برند پوما را داشتند. او همچنین به عنوان مدیر خلاق در طراحی و اجرای بسیاری از محصولات این برند و راه اندازی خطوط جدید تولید نظارت مستقیم داشت.

تا کفش های برند خود رایچ تر شود. سری به سرخابی شاپ بزنید تا با انواع کفش های پوما آشنا شوید. شما میتوانید برای خرید انواع کفش های پوما در سرخابی شاپ کیفیت های مختلف را بررسی کنید و بعد از اطمینان کامل به محصول، آن را خریداری کنید. سرخابی شاپ انواع کفش های پوما فیوچر را با کیفیت اورجینال موجود کرده است و شما میتوانید همین حالا برای خرید اقدام کنید. اما سرخابی شاپ با ارائه نسخه ی اورجینال کفش فوتبال پوما اوو پاور این مشکل را برای همیشه برطرف کرده است! یک سایت فروشگاهی مثل سرخابی شاپ با پیشینه ی عالی و کیفیت های تضمین شده، محصولات خود را با ورژن اورجینال به فروش میرساند و جای هیچ گونه شکی برای شما باقی نمیگذارد! اگر شما هم جزو آن دسته از هواداران این بازیکن هستید که به دنبال محصولات مرتبط به این بازیکن می گردید، کافیست تا فروشگاه سرخابی را دنبال کنید!

برخی معترضان که پرچم فلسطین را حمل میکردند، کنار ورودی شعبههای پوما ایستاده و مردم را از خرید محصولات این شرکت نهی میکردند. دوایت استون، قهرمان پرش ارتفاع، که از کفش های شرکت پوما استفاده می کرد، سه بار رکورد جهانی را بین سال های 1973 تا 1976 شکست. شما میتوانید استوک های کفش را برای بازی داخل سالن یا تعویض آن ها با استوک های دیگر، از کفش جدا کنید! این کفش مناسب برای استفاده در سطوح طبیعی سفت و چمن مصنوعی بوده و بهتر است از آن برای بازی روی آسفالت استفاده نکنید. با پوشیدن این کفش فشار استوک ها یا آج زیره ی آن را حس نکرده و برای جلوگیری از خستگی پای شما به خوبی عمل میکند! این کفش با استوک های آج دار مناسبه بازی داخل چمن طبیعی است ولی بازی با آن روی چمن مصنوعی، اشکال خاصی ایجاد نمی کند.

آمار فروش کفش های برادران داسلر هم زمان با برگزاری یازدهمین دوره بازی های المپیک در شهر برلین آلمان رکوردی حماسی از خود به جا گذاشت. رودولف پس از بازگشت از جنگ جهانی اول، یک پست مدیریتی در کارخانهی چینی گرفت و بعد در بخش عمدهفروشی چرم در نورمبرگ مشغول به کار شد. بعد از اینکه شرکت یک رکورد فروش سه ساله در مقایسه با سال های پیش رسید. کمپانی آدیداس بعد از درگذشت آدولف داسلر در سال ۱۹۷۸ به پسرش هورست داسلر واگذار شد. معمولا فروش کفش فوتبال پوما در نسخه ی چمنی خیلی بیشتر از دیگر نسخه های آن است و این به علت کیفیت بالاییست که در طراحی کفش ها به کار برده است.