آشنایی با انواع مدلهای کفش پوما

بالگرد AS 532 که با کد کوگار شناخته می شود نسخه توسعه یافته بالگرد سوپر پوما است .این نسخه یک متر کوتاه تر است و در الی که سوپر پوما تا 24 سرباز نیز حمل میکند کوگار میتواند تا 20 سرباز حمل کند و اگرچه کوچکتر است و دارای همان موتور سوپر پوما ولی دارای اونیک پیشرفته و کابین با پنچ تا شش نمایشگر رنگی است ودارای هشدار دهنده راداری و سامانه اختلالگر فروسرخ است .این جایگزین سوپر پوما شد و همچنان در خط تولید است. بندهای سیم مانند داخل زبانه کفش قرار دارند و کفش به وسیله آنها بسته می شود. بالگرد دارای دو موتور فرانسوی توربوشفت Turbomeca Turmo IVC با توان هر یکی 1575 اسب بخار رانش است که کنار هم قرار گرفته و دارای و ورودی هوا در جلو بالگرد با روپوش مخصوص است و خروجی هر موتور در یکی از سمتها قرار دارد.

که این پیشرفت باعث شد ورزشکارانی مثل “مری پیترز” “رندی ویلیامز” در جام های جهانی شد و همچنین ” یوهان کرایف” یکی از فوتبالیست های اروپایی که تا پایان درخششش در عرصه فوتبال از این برند استفاده میکرد و در سال های بعدی با حمایت تنیسور های معروف باز هم پوما درخشید. این تکنولوژی باعث می شود تا سختی، نرمی و برگشت انرژی به وسیله کفی کفش، متناسب با هر رشته ورزشی تغییر یابد. ظاهر کم اهمیت و ابتکاری و ظریف آن ، که توسط آرم گربه دوخته شده مشخص آن مورد تأکید قرار گرفته است ، Speedcat را به سرعت به ظاهری کلاسیک مد تبدیل می کند. پوما به سرعت تبدیل به یک محصول پر فروش در بازار جهانی شد و در چندین جنگ مورد استفاده قرار گرفت.این بالگرد در نبرد فارکلند جنگ اول و دوم خلیج فارس، چند نبرد بین پاکستان و هند و چند نبرد در افریقا حضور داشت.

با به دست آوردن جام حذفی در جام جهانی فوتبال توسط برزیل ، PUMA به همان اندازه مورد توجه عموم قرار گرفته است. تیم کیتز – لباس دوم پالمیراس برای فصل ۲۰۲۲ لیگ سری A برزیل توسط پوما رونمایی شد. این یک هدف روشن برای PUMA است که شرکای خرده فروشی با محصولات ما درآمد کسب کنند. پوما بهعنوان بزرگترین برند پوشاک ورزشی در هند، یک فروشگاه جدید و مدرن در این کشور افتتاح کرد. شرکت پوما در جهت پرطرفدارتر کردن این ورزش تلاش کرد. به عبارت دیگر، میتوانید یک جفت از این کفش ورزشی را بخرید و آن را در هنگام دویدن، رفتن به باشگاه ورزشی یا حتی به همراه لباسهای روزانه خود بپوشید.

PUMA Mostro با اتصال دهنده لمسی و زیره سنبلچه ترکیبی از دو کفش است – Sprintspike از ۱۹۶۸ و یک کفش موج سواری از دهه ۸۰٫ نتیجه یک کفش سبک زندگی کاملاً جدید و بی سابقه است که به سرعت توسط آیکون های مد مانند مدونا برداشته می شود. در ترکیب این قرص از عصاره های گیاهی استفاده شده است که تاثیر زیادی را روی افزایش اشتها و چاقی می گذارد. قرص پوما یک محصول گیاهی است. این نسخه دارای یک رادار جستجو زیر بدنه برای کشف اهداف دریایی است و برخی مدلها نیز دارای یک دوربین اپتیکی در زیر دماغه هستند.